سرانجام خط‌‌ زمانی Beyond Good and Evil 2 مشخص شد

توسط محمد کرماجانی در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۳:۲۲

شرکت «یوبی‌سافت» سرانجام خط‌زمانی عنوان مورد انتظار خود یعنی Beyond Good and Evil 2 را مشخص ساخت، داستان این عنوان بعد از تولد Jade اما قبل از نسخه اول رخ می‌دهد. با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت «یوبی‌سافت» طی یک لایواستریم که سازندگان Beyond Good and Evil 2 در آن حضور داشتند به معرفی نکاتی از بازی پرداخت که خط‌زمانی آن یکی از این نکات بود. همچنین مشخص شده تیم مسئول ساخت بازی یعنی «یوبی‌سافت مون‌پلیه» ۱۲۰ کارمند دارد. آنها همچنین در حال همکاری با سه استودیو دیگر «یوبی‌سافت» یعنی سوفیه، بارسلون و بوردو هستند.

تمرکز این تیم در حال حاضر برروی مراسم E3 است و با اینکه تا به حال تعدادی نمایش از گیم‌پلی این عنوان منتشر شده اما سورپرایزهای زیادی برای نشان دادن در لوس آنجلس باقی مانده است.

بخشی از خط داستانی بازی:

در سال ۲۰۴۰ انجینی برای کلونی سازی فضایی اختراع شد. در ۲۰۶۳ یک بحران تمام شبکه‌های برروی زمین را مختل می‌کند و هوش‌های مصنوعی برعلیه انسان‌ها قیام می‌کنند. در ۲۰۸۶ اولین ترکیبی‌ها بوجود می‌آیند که از هردو دی‌ان‌ای انسان و حیوان استفاده می‌کنند.در ۲۱۰۸ انسان‌ها زمین را ترک می‌کنند. گروه‌های مختلفی با نام گذاری ساده و پی‌درپی  سفرشان را آغاز می‌کنند و بعد از ترک زمین ارتبطاتشان با زمین قطع می‌شود. Beyond Good and Evil 2 در Expedition 3 قرار دارد.

در سال ۲۲۲۳ شهر Ganesha در System 3 پیدا می‌شود. در حالیکه بازی فقط در همین منظومه دنبال می‌شود اما به گفته کارگردان بازی یعنی آقای «میشل آنسل» شگفتی‌های بیشتری نیز وجود خواهند داشت. تیم ساخت قصد ندارد که میلیون‌ها سیاره خلق دارد، بلکه می‌خواهند سیاره‌هایی با مفهوم و داستان خلق کنند. شهر Ganesha به این شکل نامگذاری شده است زیرا وقتی شما آنرا از سیاره می‌بیننید شبیه به شبه قاره هند است.

در ۲۳۱۴ یک فضاپیمای عظیم مورد حمله قرار گرفته و خدمه آن نابود می‌شوند. این آغاز بسیاری از رویدادهای عجیب است. در ۲۳۶۰ System 3 چنان غنی و ثروتمند می‌شود که دزدان شروع به رشد می‌کنند. سیستم وارد یک عصر طلایی برای دزدان می‌شود. در یکی از روزهای نامشخص است که Jade در یک دوران تاریک متولد می‌شود. این قبل از شروع Beyond Good and Evil 2 است.

به هرحال باید منتظر E3 ماند و نمایش‌های بیشتر این عنوان را در آنجا تماشا کرد.

شما می‌توانید تعدادی از تصاویر بازی را در زیر مشاهده کنید:
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: