بازی For Honor را برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

توسط میلاد شجری در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۰

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش از رایگان شدن بازی For Honor روی پلتفرم‌های مختلف برای مدتی محدود خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر همیشه خواستار این بودید که برای یکبار هم که شده بازی For Honor را تجربه کنید، اکنون بهترین زمان است تا چند روزی را با آن سرگرم شوید. شرکت فرانسوی یوبی‌سافت (Ubisoft) در جدیدترین اخبار بازی، عنوان کرد که بازی For Honor از امروز تا روز ۱۶ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۶ می ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی رایگان خواهد بود.

در طی این مدت، بازیکنان به تمامی بخش‌های بازی از جمله تمامی حالت‌های آنلاین چندنفره و همچنین قابلیت تکمیل بخش کمپین به صورت تک نفره یا با یکی از دوستان، دسترسی خواهند داشت. تمامی ۱۲ قهرمان اصلی بازی نیز در طی مدت در دسترس بازیکنان قرار دارد و همچنین پیشرفت‌های طی شده نیز بعد از خرید بازی قابل انتقال خواهد بود. لازم به ذکر است که برای دریافت بازی به صورت رایگان، شما اشتراک پلاس شبکه پلی‌استیشن یا گلد سرویس ایکس‌باگس لایو را باید در اختیار داشته باشید. در انتها لازم به بیان است که این بازی تا پایان روز ۲۵ اردیبهشت‌ماه (۱۵ می ۲۰۱۸) با ۷۵ درصد تخفیف قابل خریداری است.

بازی For Honor هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: