سیستم سنجش ضربان قلب Red Meat Games

تجربه‌ای متفاوت با سیستم سنجش ضربان قلب در بازی ترسناک Bring to Light

توسط mas478 در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۳۵

استودیوی بازی‌سازی Red Meat Games با استفاده از سیستم جدید سنجش ضربان قلب، در بازی ترسناک Bring to Light تجربه‌ای متفاوت برای گیمرها به‌وجود خواهد آورد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به آخرین اخبار منتشر شده، استودیوی بازی‌سازی Red Meat Games، قصد دارد در جدیدترین بازی ترسناک خود، Bring to Light، از سیستم جدیدی برای سنجش ضربان قلب استفاده کند که موجب ایجاد تنش بیشتر شده و تجربه‌ای ترسناک‌تر برای گیمر به دنبال خواهد داشت.

احتمالا این سؤال برای شما پیش می‌آید که این سیستم سنجش ضربان قلب چیست و چگونه کار می‌کند؛ در جواب به این سؤال باید گفت که اتفاقاتی که قرار است در بازی رخ بدهد، کاملا بر اساس نتایج به‌دست‌آمده از این سیستم سنجش مشخص می‌شود و این نتیجه مشخص می‌کند که برای مثال یک صحنه به‌خصوص چقدر ترسناک باشد و یا اینکه برخی اتفاقات غیرمنتظره، چند وقت یک‌بار رخ بدهند؛ فضای بازی به‌طور کلی بر اساس این نتیجه مشخص خواهد شد.

کیث مکسی، مدیرعامل  شرکت بازی‌سازی Red Meat Games، اخیرا طی مصاحبه‌ای عنوان کرده است که بازی‌های ترسناک، تأثیر مشابهی روی افراد مختلف ندارد و هرکس تجربه‌ای به‌خصوص از انجام این بازی‌ها به‌دست خواهد آورد. او اضافه کرد که با استفاده از این سیستم سنجش ضربان قلب، امیدوار است یکی از ترسناک‌ترین بازی‌هایی را که ژانر وحشت تاکنون به خود دیده، عرضه کند. متن کامل صحبت‌های کیث مکسی از قرار زیر است:

تجربه‌ی هرکس از انجام بازی‌های ترسناک به‌خصوص و متفاوت از دیگران است. با استفاده از این سیستم سنجش ضربان قلب می‌توانیم مشخص کنیم که چه چیزهایی می‌تواند یک فرد به‌خصوص را دچار ترس و وحشت کند. در ضمن، هوش مصنوعی که در این بازی استفاده‌ شده، روند ثابتی نداشته و قابل‌تغییر است؛ به همین خاطر بنا به نتایج به‌دست‌آمده از سیستم سنجش ضربان قلب، اتفاقات بازی می‌تواند گاهی ترسناک‌تر شود و نیز گاهی از ترس وتنش حاکم بر بازی کاسته شود. استفاده از رویکرد بیومتریک (اندازه‌گیری و تحلیل آماری داده‌های بیولوژیکی؛ در اینجا ضربان قلب) به ما این امکان را می‌دهد که تجربه‌ای بی‌نظیر برای علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک به ارمغان بیاوریم.

استودیوی بازی‌سازی Red Meat Games تاکنون چند بازی برای دستگاه‌های تلفن هوشمند منتشر کرده و نیز چند بازی که مختص پلتفرم‌های واقعیت مجازی هستند؛ Cube Samurai: run ،Bloxiq VR ،First Impact: Rise of a  Hero ازجمله این بازی‌ها هستند.

هنوز اخبار رسمی مبنی بر تاریخ انتشار دقیق بازی Bring to Light منتشر نشده است، بااین‌حال به‌احتمال‌زیاد این بازی در سال جاری میلادی برای رایانه‌های شخصی، کنسول‌ها و نیز پلتفرم‌های واقعیت مجازی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: