تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Through the Woods

تماشا کنید: تریلر هنگام انتشار بازی Through the Woods

توسط مسعود فقیه در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۵

بازی Through the Woods عنوانی در ژانر ترسناک است که توسط استودیوی بازی‌سازی Antagonist ساخته شده است. این استودیو درصدد عرضه این عنوان برای دو کنسول اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ است؛ در ادامه همراه دنیای‌ بـازی باشید.

بازی Through the Woods عناصر ژانر ترس را در خود دارد و داستان آن برگرفته از  داستان‌های ‌فولکلوریک کشور نروژ و افسانه‌های نورس (Norse) است و این عنوان در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد.

در این بازی شما کنترل یک کارکتر زن را بر عهده دارید که در اعماق جنگل در جستجوی فرزند پسر ربوده‌ شده‌ی خود می‌گردد. نـور ماه و چراغ قوه دو منبع اصلی شما برای روشنایی است. در هنگام شب، جنگل دچار تغییراتی می‌شود همانند هجوم موجودات خطرناک و عجیب و غریب به جنگل. وظیفه بازیکن این است که شخصیت اصلی بازی را از میان جنگل تاریک به سلامت هدایت کند تا پسر خود را پیدا قبل از اینکه دیر شود.

در بازی نه تنها باید بـر موجودات مرموز و عجیبی که در محیط بازی پرسه می‌زنند غلبه کنید، بلکه باید توهمات و تکانه‌های روانی درونی شخصیت اصلی بازی نیز دست و پنجه نرم کنید که نشانگر ارتباط عاطفی عمیق او با فرزدنش است.

این عنوان در تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۹۷ برای کنسول اکس‌باکس وان در دسترس است در حالی‌که صاحبان کنسول پلی‌استیشن ۴ باید تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت صبر کنند تا بتوانند این بازی را خریداری کنند. در ادامه می‌توانید تریلر این بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: