بازی Call of Duty: WWII برای مدتی محدود رایگان تجربه کنید

توسط میلاد شجری در ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی برای مدتی محدود می توانند بازی Call of Duty: WWII را رایگان تجربه نمایند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Call of Duty: WWII مدتی است که منتشر شده است (بطور دقیقه حساب کنیم ۱۸۱ روز). با اینکه بسیاری از بازیکنانی که تاکنون به این عنوان و سری علاقه‌مند بودند، احتمالا آن را خریداری کرده‌اند اما آن دسته از بازیکنان پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی که موفق نشدن بازی را در هنگام انتشار تهیه کنند یا همچنان دچار شک و تردید هستند، برای برطرف کردن این موضوع می توانند این بازی را بصورت رایگان از شبکه استیم دریافت کرده و برای مدتی محدود به تجربه آن بپردازند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، از امروز تا ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز دوشنبه هفتم اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۷ می ۲۰۱۸) بدون پرداخت هیچ پولی، بازی Call of Duty: WWII را دریافت کرده و تمام بخش‌های بازی که شامل بخش کمپین تک نفره، آنلاین چند نفره و حالت زامبی تجربه کنند. به علاوه، اگر از این تجربه لذت بردید و خواهان ادامه تجربه یک شوتر در جنگ جهانی دوم هستید، می توانید در تخفیفاتی که تا پایان ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت‌ماه (۷ می ۲۰۱۸) ادامه دارد، نسخه استاندارد بازی را با قیمت ۳۸.۹۹ دلار و نسخه Digital Deluxe Edition را با قیمت ۷۴.۹۹ دلار خریداری نمایید.

بازی Call of Duty: WWII توسط استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) توسعه یافته و توسط شرکت اکتیویژن (Activision) در تاریخ دوازدهم آبان‌ماه ۹۶ (سوم نوامبر ۲۰۱۷) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید