((دسترسی سریع)) بازی وایلد وست آنلاین Wild West online

تماشا کنید: تاریخ عرضه‌ی بازی Wild West Online برای شبکه استیم مشخص شد

توسط تمنا افلاکی در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۵

بازی Wild West online که با بازی Red Dead Redemption مقایسه می‌شود به‌زودی عرضه می‌شود. این بازی در حال حاضر از طریق وب‌سایت مربوطه در حالت «دسترسی اولیه» قرار گرفته است، اما از این حالت خارج خواهد شد و برای شبکه استیم در ۲۰ اردیبهشت (۱۰می) عرضه خواهد شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اگر هر کدام از نسخه‌های «دسترسی اولیه» را از سایت بازی پیش‌خرید کنید، می‌توانید بازی را از همین الان بازی کنید و هنگامی که بازی منتشر شد، کد مربوط به شبکه استیم را دریافت خواهید کرد؛ هم‌چنین از مزایای اضافی برای بازی نیز بهره‌مند خواهید شد مثل: لوازم تغییر شکل برای شخصیت و اسلحه‌ها؛ به‌علاوه، می‌توانید قبل از همه و دو روز زودتر، نسخه استیم را امتحان کنید.

در ابتدا بازی به شما اجازه میدهد که از بین ۲ گروه دشمن که می‌خواهند دنیا را کنترل کنند، یکی را انتخاب کنید. شما در کنار هم‌گروهی‌های خود می‌جنگید تا سرزین‌ها و ذخیره‌ی مواد را کنترل کنید. در کنار جنگ‌های تن به تن می‌توانید به ماموریت‌های جانبی و دیگر فعالیت‌ها بپردازید.تریلری که از بازی اخیرا منتشر شد، تیراندازی با تفنگ و بازی‌های کارتی را به نمایش می‌گذارد.

بازی، همچنین رویدادهای بزرگ «رقابت بین دو بازیکن» که تصادفی شروع می‌شوند را برگزار می کند و برای شرکت‌کنندگان جایزه در نظر می‌گیرد. هم‌چنین، از زمان «دسترسی اولیه» در سال گذشته، توسعه دهنده‌ی WWO Partners مسابقات و ماموریت‌های اضافی همراه با فعالیت‌های دیگری مثل استخراج معدن، کشاورزی و شکار کردن را نیز اضافه کرده است که بین بازیکن و هوش مصنوعی بازی انجام می‌گیرد.

قرار بود که Wild West online فقط برای استیم عرضه شود، اما تامین بودجه‌ی مالی از طرف توسعه‌دهنده‌ای مطمئن، باعث شد که بازی از این مرحله عبور کند و مستقیما به مرحله توسعه برسد. در ادامه آخرین تریلر منتشر شده از بازی را می‌توانید مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: