چرا نام قسمت چهارم سری فیلم‌های اونجرز هنوز اعـلام نشده است؟

چرا نام قسمت چهارم سری فیلم‌های اونجرز هنوز اعـلام نشده است؟

توسط مسعود فقیه در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۰

قسمت چهارم از سری فیلم‌های اونجرز (Avengers) در سال آینده میلادی (۲۰۱۹) به سینماها خواهد آمد، اما ما هنوز نمی‌دانیم نام این قسمت از فیلم چه خواهد بود.رییس مارول استودیوز ( Marvel Studios) دلیل آشکار نکردن نام فیلم را برای مخاطبان توضیح می‌دهد؛ در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

رییس مارول استودیوز، آقای Kevin Feige طی مصاحبه‌ای با سایت Collider این‌گونه می‌گویند:

من طبق برنامه‌ای از معرفی نام دنباله‌ی فیلم Infinity War خودداری می‌کردم زیرا می‌خواستم تمرکز و توجه مخاطبان معطوف به فیلم Infinity War باشد اما به نظر می‌رسد نتیجه برنامه‌ام برعکس شده زیرا همه الان درباره نام قسمت چهارم بحث و گمانه‌زنی می‌کنند و فکر می‌کنند نام عنوان بعدی فیلم اونجرز چه خواهد بود؟

آقای Feige در ادامه همان مصاحبه اضافه می‌کنند: «مارول تمایلی نداشت و نمی‌خواست نام قسمت‌های جدید سری فیلم‌های اونجرز را به‌صورت قسمت اول (Part one)، قسمت دوم (Part Two) نام‌گذاری کند. کارگردانان آقایان جو روسو و آنتونی روسو نام‌گذاری فیلم‌ها به این شیوه را گمراه‌کننده توصیف کردند.»

تقریبا می‌توان گفت تمام آثار در جهان سینمایی مارول به هم مرتبط هستند اما قسمت بعدی فیلم اونجرز مستقیما با دیگر آثار جهان سینمایی مارول در ارتباط خواهد بود.

در همین زمینه آقای Feige می‌گوید:

کاملا بدیهی خواهد بود که این سری‌ فیلم‌ها (اونجرز) به وضوح به هم مرتبط‌اند، مانند تمام فیلم‌هـای دیگر ما، اما درباره این فیلم (قسمت بعدی اونجرز) باید بگویم که خیلی سرراست به دیگر فیلم‌های این سری مرتبط می‌شود. همچنین، ما نام فیلم‌ها را از «قسمت اول» و «قسمت دوم» تغییر دادیم و گفتیم فعلا تمرکز و برنامه‌هایمان معطوف به فیلم Infinity War کنیم و بعدتر درباره قسمت بعدی فکری خواهیم کرد. در گذشته ما کارهایی صورت دادیم که توجه‌ها از فیلمی که قرار بود روی پرده برود را برداشت زیرا ما درباره قسمت بعدی فیلمی که در راه اکران بود اطلاعات دادیم. برای مثال، قبل از اینکه Age of Ultron عرضه بشود ما در حـال معرفی Infinity War  بودیم و این کار ما در آن زمان کارساز هم بود و برای ما خوب بود، اما بعدتر حس کردیم بهتر است توجه و تمرکز مخاطبان را روی فیلمی که در حال حاضر در دست داریم، نگه داریم.

بنابر گفته‌هـای آقای Feige در مصاحبه با سایت Collider قطعا نام قسمت بعدی سری فیلم‌های اونجرز  Infinity Gauntlet نخواهد بود.

فیلم سینمایی Infinity War این هفته با فروش جهانی ۶۴۰ میلیون دلاری توانست رکورد جدیدی به نام خود ثبت کند و فیلم سینمایی Star Wars: The Force Awakens را از صدر جدول به زیر بکشد.

فیلم بعدی در جهان سینمایی مارول Ant-Man and the Wasp است که در ماه جولای اکران خواهد شد. فیلم Captain Marvel با هنرنماییِ Brie Larson نیز در ماه مارس ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: