تماشا کنید: قسمت دوم انیمیشن Sonic Mania Adventures با نام Sonic and Tails منتشر شد

توسط افراسیاب در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۷:۵۵

«سگا» انیمیشن Sonic Mania Adventures را در SXSW معرفی کرد، انیمیشن کوتاهی که بر پایه شخصیت‌های سری Sonic Mania تولید شده است و قسمت اول آن در اواخر ماه مارس منتشر شد. اکنون در ۱۰ اردیبهشت دومین قسمت آن را منتشر کردند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

عنوان قسمت دوم این انیمیشن Sonic Mania Adventures: Part 2 – Sonic and Tails است که در آن شخصیت‌های ما برای یافتن علت زمین‌لرزه‌های مرموز تحقیق می‌کنند، زمین‌لرزه‌هایی که توسط «دکتر اگمن» ایجاد شده‌اند. درصورتی که در این ویدیو هیچ دیالوگی وجود ندارد، اما چهره رسا و مبارزات بامزه «اسلپ‌استیک» آن را بسیار جذاب کرده است.

اگر مشتاق آن هستید که بیشتر از عنوانی که انیمیشن Sonic Mania Adventures بر اساس آن اقتباس شده است بدانید، جای خوشحالی دارد که به تازگی تاریخ انتشار بازی Sonic Mania Plus مشخص شده است. این پکیج شخصیت‌های قابل بازی و حالت‌های جدیدی به آن اضافه می‌کند. کسانی که هم‌اکنون بازی Sonic Mania را دارند، می‌توانند بسته‌الحاقی آن را تهیه کنند.

بازی Sonic Mania هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی قابل‌ دسترس است و نسخه Sonic Mania Plus در تاریخ ۲۶ تیر ۱۳۹۷ برای پلتفر‌م‌های مشابه عرضه خواهد شد.

در انتها می‌توانید تریلر قسمت دوم انیمیشن Sonic Mania Adventures را مشاهده نمایید:

 

دانلود از آپارات

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: