بروزرسانی جدید بازی PUBG سرانجام منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۹:۵۷

شرکت PUBG Corp. دقایقی پیش سرانجام بروزرسانی بزرگ دوازدهم بازی PUBG را برای نسخه رایانه‌های شخصی منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سرانجام پس از یک هفته آزمایش در سرور‌های تست، در جدیترین اخبار بازی بروزرسانی بزرگ دوازدهم بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای سرور‌های اصلی نسخه رایانه‌های شخصی منتشر شد. این بروزرسانی ده گیگابایتی شامل محتویاتی جدید مانند اسلحه، وسیله نقلیه و پیوست‌های مختلف در کنار متعادل سازی اسلحه‌ها و قابلیت انتخاب نقشه می‌شود که در ادامه به بررسی دوباره آن‌ها خواهیم پرداخت.

از حالا در صفحه اصلی بازی PUBG، بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که در کدام نقشه به انجام بازی بپردازند. در حالی که نقشه Codename: Savage هنوز در مرحله آزمایش قرار دارد، در این قابلیت جدید شما می توانید از بین نقشه‌های Erangel و Miramar یکی یا حتی هر دو را برای انجام بازی انتخاب کنید و سیستم موجود نیز بعد از هر مسابقه بصورت تصادفی شما را در یکی از آنان قرار خواهد داد. البته شرکت PUBG Corp عنوان کرد که با عرضه نقشه‌های بیشتر در آینده نحوه کار این سیستم را ممکن است تغییر دهد.

بروزرسانی دوازدهم شامل محتویات جدیدی نیز می‌شود. اسلحه جدید SLR که از نوع DMR بوده و دارای یک خشاب تشکیل شده از ده فشنگ در حالت عادی و بیست فشنگ با پیوست‌ مخصوص است که از مهمات ۷.۶۲ میلیمتری استفاده می کند. توسعه‌دهندگان بیان کرده‌اند که اسلحه SLR از اسلحه SKS قوی‌تر بوده ولی دارای لگد بیشتری است و کنترل این لگد نیز کلیدی برای تاثیر بیشتر اسلحه می‌باشد. در این میان یک وسیله نقلیه جدید به نام Mirado نیز به بازی PUBG اضافه شده که فقط محدود به نقشه صحرایی Miramar می‌باشد.

این بروزرسانی همچین تعدادی زیادی از پیوست‌های (Attachment‌s) مختلف و جدید را به بازی اضافه می‌کند که لیست کاملشان به همراه توضیحات در زیر شرح داده شده است:

  • Duckbill: مخصوص اسلحه‌های نوع شاتگان (S1897, S12K) است و گسترش ساچمه‌ها را در حالت عمودی کاهش و در حالت افقی افزایش می‌دهد
  • Light Grip: زمان بازیابی لگد زدن اسلحه‌ها را کاهش می‌دهد اما موجب لگد زدن عمودی و افقی اسلحه‌ها می‌شود. این پیوست مخصوص اسلحه‌های نوع AR، SMG و DMR (شامل UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS) است.
  • Thumb Grip: این پیوست لگد عمودی را کاهش اما لگد افقی را افزایش می‌دهد. همچنین موجب افزایش زمان بازیابی اسلحه‌ها نیز می‌شود. این پیوست مخصوص اسلحه‌های نوع AR، SMG و DMR (شامل UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS) است.
  • Half Grip: این پیوست موجب کاهش لگد زدن عمودی و افقی اسلحه می‌شود و همچنین زمان بازیابی لگد زدن اسلحه‌ها را نیز کاهش می‌دهد. این پیوست مخصوص اسلحه‌های نوع AR، SMG و DMR (شامل UMP9, AUG, M416, SCAR-L, SKS) است.
  • Scope 3x: این دوربین قابلیت بزرگنمایی تا سه برابر را دارد و به عنوان یک پیوست مرسوم در لوت معمولی نقشه بازی قابل پیدا شدن است.
  • Scope 6x این دوربین قابلیت بزرگنمایی تا شش برابر را دارد و به عنوان یک پیوست نادر در لوت معمولی نقشه بازی قابل پیدا شدن است.

در آخر نیز این بروزرسانی متعادل سازی بزرگ اسلحه‌های بازی پابجی را نیز شامل می‌شود که پیش از این نیز درباره‌اش صبحت کردیم. بطور ساده و کوتاه، هدف از این تغییرات این است که به دیگر اسلحه‌های بازی که زیاد مورد استفاده قرار نمی‌گرفتند نیز توجه شود و فقط بازیکنان به سراغ سلاح‌های کلاس AR نروند. در این متعادل سازی‌ها ما شاهد کاهش میزان آسیب رسانی اسلحه‌های نوع AR و در عوض افزایش این امر برای اسلحه‌های نوع SMG، LMG و غیره هستیم.

در انتها لازم به بیان است که با عرضه این بروزسانی، همان‌طور که پیش‌تر بیان کردیم کلاه سطح سوم از لوت‌های معمولی نقشه بازی پاک شده و به جعبه‌های Supply Drop که توسط هواپیما ارسال می‌شوند، انتقال پیدا کرده است. همین‌طور بهبود‌هایی نیز در نقشه Miramar صورت گرفته و تعدادی از ساختمان‌ها حذف و تعدادی دیگر به تازگی اضافه شدند. تعدادی از باگ‌ها و مشکلات بازی نیز حل شده است. برای مشاهده لیست کامل تغییرات بروزرسانی دوازدهم می توانید به شبکه استیم مراجعه نمایید. هنوز تاریخ انتشار رسمی این بروزرسانی برای سرور‌های اصلی اعلام نشده است.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی،اندروید و آی‌او‌اس در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: