باکس آرت رسمی بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۱۰

شرکت راک‌استار گیمز ساعاتی پیش از باکس آرت رسمی بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در ادامه سومین تریلر رسمی بازی که دیروز منتشر شد؛ شرکت راک‌استار گیمز (Rockstar Games) در جدیدترین اخبار بازی، از باکس آرت نهایی بازی Red Dead Redemption 2 برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد. در این تصویر ما شاهد یکی از اعضای گروه داچ هستیم که بنظر می‌رسد نقش پررنگی را در این پیش درآمد ایفا خواهد کرد. در ادامه می توانید باکس آرت بازی را مشاهده نمایید:

بازی Red Dead Redemption 2 در واقع سومین نسخه از مجموعه Red Dead است که به عنوان پیش‌زمینه داستانی برای نسخه تحسین شده سال ۲۰۱۰ یعنی Red Dead Redemption عمل خواهد کرد. در این نسخه، بازیکنان کنترل شخصیتی به نام آرتور مورگن را برعهده خواهند داشت که در واقع عضوی از گروه یاغی داچ (Dutch van der Linde) محسوب می‌شود. همانند نسخه اول نیز، بازی Red Dead Redemption 2 یک عنوان اکشن و ماجراجویی با حال و هوای وسترن است، البته جزییات زیاد دیگری در دسترس نیست اما بازی دارای بخش کمپین در کنار حالت آنلاین خواهد بود که برای اولین‌بار در سری، در این نسخه شاهد آن خواهیم بود. خلاصه داستان این بازی به شرح زیر است:

آمریکا سال ۱۸۹۹ میلادی، جایی که دوره غرب وحشی با شکار آخرین گروه‌های یاغی باقی مانده توسط مردان قانون در حال پایان یافتن است و اگر کسی تسلیم نشود، مطمئنا کشته خواهد شد.

بعد از اینکه دزدی از یک بانک در قسمت غربی شهر Blackwater بصورت بسیار بدی اشتباه پیش می‌رود. آرتور مورگن و اعضای گروه ون در لیند مجبور به فرار می‌شوند. در حالی که ماموران فدرال و بزرگترین جایزه بگیر‌های قاره به دنبال آنان هستند، این گروه باید برای زنده ماندن باید به دزدی مشغول شوند و با مبارزه برای عبور از محیط‌های بی رحم آمریکا تلاش کنند. در این میان، همان‌طور که تفرقه‌های عمیق داخلی، این گروه را تهدید به فروپاشی می کند، آرتور باید میان باور‌های خودش و وفاداری به گروهی که او را رشد دادند، یکی را انتخاب کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر از بازی Red Dead Redemption 2 می‌توانید تریلر اول بازی را در کنار دومین تریلر آن و همچنین تعدادی تصاویر رسمی مشاهده نمایید. در انتها لازم به بیان است که این بازی در تاریخ ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. هنوز صحبتی از عرضه نسخه رایانه‌های شخصی بازی به میان نیامده است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: