لیست تخفیفات هفته اول ماه می سرویس ایکس‌باکس لایو منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۵۵

شرکت مایکروسافت از لیست تخفیفات این هفته سرویس ایکس‌باکس لایو برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی، لری هرب (Larry Hryb) ملقب به میجر نلسون، مدیر برنامه‌ریزی سرویس ایکس‌باکس لایو، از لیست تخفیفات این هفته – یازدهم تا هفتم اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱ تا ۷ می ۲۰۱۸) – رونمایی کرد. اول از کنسول ایکس‌باکس شروع می‌کنیم که کاربرانش تعدادی از بازی‌های بزرگ نظیر Call of Duty: WWII را با قیمت ۳۹ دلار، NBA 2K18 را با قیمت ۳۰ دلار، Battlefield 1 Revolution را با قیمت ۱۹ دلار و Alien: Isolation را با قیمت ۷.۵۰ دلار خریداری و تجربه نمایند. به علاوه، بازی Monster Hunter World شرکت کپ‌کام نیز با قیمت ۴۵ دلار و همچنین بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered با قیمت ۲۴ دلار قابل خرید است. بازی Star Wars: Battlefront II شرکت الکترونیک آرتز نیز با قیمت ۲۴ دلار در طی این هفته قابل تهیه می‌باشد.

بر روی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ نیز تعدادی تخفیفات جالب در این هفته دیده می‌شود که شامل عناوین Backwards Compatible مجموعه Call of Dtuy نظیر Modern Warfare با قیمت ۱۵ دلار، Black Ops با قیمت ۱۵ دلار و Black Ops II با قیمت ۱۶.۵۰ دلار می‌شود. بازی تحسین شده کنسول ایکس‌باکس اورجینال یعنی Star Wars: Knights of the Old Republic که از طریق سرویس Backwards Compatible در دسترس Xbox One نیز می‌باشد، با قیمت ۱۰.۵۰ دلار برای این کنسول قابل تهیه است.

برای مشاهده لیست کامل تخفیفات ایکس‌باکس لایو این هفته به وبلاگ Major Nelson مراجعه نمایید. لازم به ذکر است که تعدادی از این تخفیفات نیاز به اشتراک گلد سرویس ایکس‌باکس لایو دارند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: