تاریخ اکران قسمت سوم فیلم Annabelle مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

هالیوود ریپورتر در گزارشی اعلام کرد که قسمت سوم فیلم ترسناک Annabelle در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی اکران خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هفته گذشته بود که یک فیلم بدون نام از مجموعه Conjuring برای اکران در تاریخ ۲۲ تیرماه ۱۳۹۸ (۱۳ جولای ۲۰۱۹) برنامه‌ریزی شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، وبسایت هالیوود ریپورتر در گزارشی اعلام کرد که فیلم بدون نام برنامه‌ریزی شده برای این تاریخ در واقع قسمت سوم از فیلم «آنابل» (Annabelle) می‌باشد و گری دوبرمن که پیش از این نویسندگی دو قسمت قبلی مجموعه آنابل و همچنین فیلم اسپین آفی به نام «راهبه» (The Nun) را برعهده داشته، قرار است در سمت کارگردانی فیلم سوم ظاهر شود و در کنار آن نیز، فیلنامه آن را نویسندگی کند.

اولین فیلم Annabelle در سال ۱۹۶۷ میلادی اتفاق می‌افتاد و در واقع پیش درآمدی برای فیلم‌ The Conjuring و همچنین فیلم Annabelle: Creation که بازیکنان را به منشا اصلی این عروسک می‌برد که به سال ۱۹۵۵ برمی‌گردد. در بین اتفاقات این دو فیلم، نزدیک به دوازده فاصله قرار دارد که فیلم سوم می‌تواند از آن‌ها برداشته شود یا می‌تواند به اواخر سال ۱۹۷۰ و جایی که عروسک هنوز هم در خانه وارن‌ها مخفی و در قفسی قفل شده قرار گرفته است، رجوع کند.

فیلم Annabelle به کارگردانی جان آر. لئونتی با بودجه ۶.۵ میلیون دلاری ساخته و در سال ۲۰۱۴ میلادی اکران شد و رقمی معادل ۲۵۷ میلیون دلار پول به جیب زد. فیلم Annabelle: Creation نیز به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ، موفقیت بزرگی بود و توانست نزدیک به ۳۰۰ میلیون دلار از سینما‌های جهان درآمد کسب کند و این در حالیست که بودجه هزینه شده برای ساخت فیلم فقط و فقط ۱۵ میلیون دلار بوده است. این رقم موفقیت بزرگی را نسبت به دو فیلم اصلی مجموعه یعنی Conjuring که هر کدام به تنهایی مبلغی معادل ۳۲۰ میلیون دلار کسب کردند، برای فیلم رقم می‌زند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: