اولین جزییات بازی Pro Evolution Soccer 2019 لو رفت

توسط میلاد شجری در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۸:۲۰

فروشگاه پلی‌استیشن هونگ کونگ ساعاتی پیش به صورت اشتباهی اولین جزییات از بازی Pro Evolution Soccer 2019 را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنظر می‌رسد که یک نفر در فروشگاه پلی‌استیشن دکمه‌ای را زودتر از موعد فشار و اولین اطلاعات از گیم‌پلی بازی PES 2019 را لو داده است. اگرچه ما منتظر اطلاعاتی از بازی Pro Evolution Soccer 2019 بودیم اما انتظار نمی‌رفت که قبل از معرفی رسمی بازی به آن‌ها دسترسی پیدا کنیم. طبق جدیدترین اخبار بازی و فروم Evoweb، فروشگاه پلی‌استیشن هونگ کونگ اطلاعات جدیدی از بازی PES 2019 منتشر کرده است. این اطلاعات حاکی از گسترش لایسنس لیگ‌ها در این نسخه و همچنین قابلیت‌های جدید دارد. ویژگی‌های تبلیغاتی بازی PES 2019 شامل موارد زیر می‌شود:

  • لیگ‌های معتبر: اضافه شدن لیگ‌های لایسنس شده بزرگ
  • قسمت MyClub جدید: تمام ویژگی‌های قبلی این قسمت دوباره کار شده؛ از جایی که شما شروع به ثبت نام می‌کنید تا نسخه‌های ویژه از بازیکنان که در طول سال منتشر می‌شوند.
  • Magic Moments: بازیکنان شخصا به سطح جدیدی برده می‌شوند با یازده سطح مهارت جدید، رساندن گل‌های عالی با سیستم انیمیشن‌ و موشن بهبود یافته در شوت‌ها و همچنین استقامت بازیکنان که به وضوح خستگی بازیکنان قابل مشاهده می کند.
  • The Beautiful Game: تصاویر واقعی در کنار انیمیشن‌های خیره کننده که با کیفیت ۴K و پشتیبانی از HDR اجرا می‌شوند.
  • ML Real Season: زندگی واقعی یک سرمربی را با سه تغییر بزرگ احساس کنید؛ سیستم نقل و انتقال عمیق و پیشرفته، لایسنس جدید لیگ‌ها و ICC پیش فصل

با توجه به اینکه شرکت کونامی اخیرا لایسنس ده ساله خود برای قسمت UEFA Champions League را از دست داده، اضافه شدن تعداد زیادی از لیگ‌های لایسنس شده می‌تواند بسیار قابل توجه باشد. بنظر می‌رسد که این موضوع یک برنامه پشتیبان برای شرکت کونامی است تا مطمئن شود که لیست بلند بالایی از فوتبالیست‌های مختلف در مقابل بازیکنان برای انتخاب وجود دارد. در کنار اطلاعات جدید، تصاویر جدیدی از بازی PES 2019 منتشر شده که نشان می‌دهند شرکت سازنده از مزیت‌های کامل قابلیت HDR در این عنوان بکار برده است.

در این میان، اگر صفحه بازی PES 2019 در فروشگاه پلی‌استیشن صحیح باشد؛ می‌توان انتظار داشت که بازی در تاریخ هشتم شهریور ۹۷ (۳۰ آگوست ۲۰۱۸) برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه شود. در انتها لازم به بیان است که تمامی موارد بالا هنوز به تایید رسمی شرکت کونامی نرسیده‌اند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: