تماشا کنید: بروز‌رسانی جدید بازی فیفا 18 حالت جام‌جهانی را به آن اضافه می‌کند

تماشا کنید: بروز‌رسانی جدید بازی فیفا ۱۸ حالت جام‌جهانی را به آن اضافه می‌کند

توسط مسعود فقیه در ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۱۰

بروز‌رسانی رایگان جام‌جهانی بازی فیفا ۱۸ به‌زودی منتشر شده و محتواهای جدید به این بازی اضافه می‌شود. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

محتوای‌هایی که به سبب این بروز‌رسانی به بازی فیفا ۱۸ اضافه می‌شوند، شامل ۳۲ تیم منتخب که به طور رسمی در جام‌جهـانی حضور دارند، توپ رسمی این دوره‌ از مسابقات، ۱۲ ورزشگاه در کشور روسیه که محل برگزاری بازی‌های جام‌جهانی هستند خواهد بود. هم‌چنین در حالت شخصی‌سازی شده تورنمنت قابلیت بازی با  تیم‌های بازمانده از جام‌جهانی همانند ایتالیا و دیگر تیم‌ها در اختیار بازی‌بازان قـرار خواهد گرفت. مورد آخر مربوط به اضافه شدن سیستم پویای جدیدی به حالت Ultimate Team است. اتفاقاتی که در جام‌جهانی می‌افتد بر روی روابط و روحیه‌ی بازیکنان در حالت Ultimate Team تاثیر گذار خواهد بود.

در پایان به این نکته اشاره می‌گردد که شرکت EA در سال‌های گذشته اقدام به انتشار یک بازی جداگانه برای پاس‌داشت جام‌جهانی می‌کرد که با این بروز‌رسانی رایگانی که امسال منتشر کرده‌ است نشان تغییر رویه‌ی این شرکت دارد!

با حضور تیم ملی ایـران در این دوره از مسابقات جام‌جهانی این بروزرسانی برای کاربران ایرانی بازی فیفا اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت. چنان که بازی کردن با تیم ملی ایران و قهرمان کردن آن در تورنمنت جذابیت و حال و هوای خاصی خواهد داشت حتی اگـر مجازی باشد! در ادامه می‌توانید تریلر بروزسانی این عنوان با حضور کریس رونالدو که با تیم ملی پرتغال در این رقابت‌ها حضور دارد و از قضا هم‌گروهی تیم ایران نیز است را مشاهده نمایید:

لازم به ذکر است که این بروز‌رسانی رایگان برای تمامی پلتفرم‌هایی (رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ) که این عنوان بر روی آنها در دسترس است در تاریخ هشتم خـرداد ۹۷ عرضه خواهـد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: