بازی Chernobylite توسط استودیوی «The Farm 51» معرفی شد

بازی Chernobylite توسط استودیوی «The Farm 51 معرفی شد

توسط مسعود فقیه در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۰۰

استودیوی بازی‌سازی The Farm 51 سازنده عنوان Get Even، از تازه‌ترین ساخته خـود رونمایی کرد. بازی Chernobylite جدیدترین اثر این توسعه دهنده بوده و قرار است بازیکنان را وارد دنیای ترسناکی کند. در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

بـازی Chernobylite در سبک ترسناک‌ بقا است که جریانات آن در منطقه ممنوعه «چرنوبیل» می‌گـذرد. این استودیو، در صفحه‌ی فیس‌بوک  بازی در نوشته‌ای بیان می‌کند:

این اثـر درباره‌ی دسیسه، وحشت، بقا، عشق و وابـستگی خواهد بود. تیم ما زمان زیادی را صرف جمع‌آوری داده‌ها و اطلاعات خام از منطقه ممنوعه کرده‌اند تا بتوانند بهـترین تجربه‌ی یک بازی در سبک ترس و بقا براساس فاجعه‌ی چرنوبیل را به ارمغان بیاورند.

در ادامه سازنده توضیح داد:

ما قصد داریم یک داستان عمیق و احساسی و تجربه‌ی فراموش‌ نشدنیِ یک عنوان درسبک ترس و زنده ماندن را برای شما فـراهم بیاوریم. هم‌چنین از  لحاظ بصری، بازسازی زیبا و خیره‌کننده از منطقه چرنوبیل که به کمک فناوری اسکن سه‌بعدی دقیق حاصل شده که به طرز ماهرانه‌ای در موتور بازیسازیِ «آنریل انجین ۴» رندر شده است. هر مکانی که شما در بازی خواهید دید ما به ازای واقعی آن در منطقه چرنوبیل وجود دارد.

صحبت‌های تیم سازنده نشان‌گر عکس‌های فـراونی است که آنها از منطقه مذکور گرفته‌اند. این عکس‌ها را می‌توانید در این لینک ببینید. تاکنون کاملا مشخص نشده است، ولی به نظر می‌رسد تمرکز داستان و حال و هوای بازی اتفاقات و فجایع پس از حادثه چرنوبیل را مورد توجه قرار دهد. این رخداد مصیبت‌بار در ۳۲ سال پیش اتفاق افتاده است که حوادث و پیشامدهای آن و هم‌چنین شهر متروکه‌ی «پریپیات» منبع الهام بسیاری از بازی‌های رایانه‌ای بوده که مهمترین آن‌ها، مجموعه‌ی «استالکر» (STALKER) است. در پایان امیدواریم استودیوی The Farm 51 بتواند بازی خوبی بر اساس این حوادث بسازد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: