«کوری بارلوگ» و بازیگران God of War از تجارب‌شان هنگام ساخت بازی می‌گویند

«کوری بارلوگ» و بازیگران بازی God of War از تجارب‌شان هنگام ساخت بازی می‌گویند

توسط مسعود فقیه در ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۵

طی نشستی در «جشنواره فیلم ترابیکا» که در شهر نیویورک آمریکا برگزار شد، کارگردان بازی God of War آقای «کوری بارلوگ» به همراه آقایان Christopher Judge ،Jeremy Davies و Daniel Bisutti که بازیگران نقش‌های اصلی بودند به شرح همکاری‌ها و اتفاقات هنگام ساخت این اثـر پرداختند؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

هشدار: در ادامه نکـاتی ذکر خواهد شد که ممکن است داستان بازی را فاش کند.

  • آقای بارلوگ تایید کرد که در سال ۲۰۱۳ میلادی قبل از اینکه ایشان استودیوی بازی‌سازی «کریستال داینامیکس» را ترک کند، قرار بود کارگردانی یک عنوان از سری بازی‌های Tomb Raider را برعهده بگیرد.
  • ایشان ترس زیادی را قبل از دیدن نمرات نقد بازی متحمل شده بود.
  • او برای خودش به ساخت بازی مبادرت نمی‌ورزد، بلکه هدف از بازی‌سازی ایشان سرگرم کردن دیگر مردمان است.
  • بازیگر نقش کریتوس آقای Christopher Judge هنگام خواندن داستان بازی تصور می‌کرد با یک فیلم‌نامه طرف است و قرار است در فیلمی به نام «خدای جنگ» بازی کند. البته، پسر ایشان پس از خواندن داستانی که در اختیار ایشان بود پی برد که این نوشته برای بازی ویدوییِ «خدای جنگ» است.
  • شمار زیادی از افراد به آقای بارلوگ توصیه کرده بودند تا از یک بازیگر بزرگسال برای نقش پسربچه استفاده کند، چرا که کار راحت‌تر خواهد شد. ایشان از هنرمندان فـراوانی را هنگام انتخاب بازیگر دیده بودند اما نحوه بازی Sunny Suljic به‌طور شگفت‌انگیزی بالغانه به نظر می‌رسید. در آن لحظه بود که ایشان تصمیم گرفت نقش Atreus را باید چه کسی ایفا کند. در آن زمان حتی نام این شخصیت هنوز مشخص نشده بود!
  • بازیگر نقشِ Freya خانم Danielle Bisutti تصور می‌کردند نوشته‌هایی که در اختیارش قـرار دارد متعلق به سریال «بازی تاج و تخت» است. پس از بازدید از استودیو بازی‌سازی «Santa Monica » متوجه شدند قرار است در یک بازی ویدیویی ایفا نقش کنند.
  • آقای Jeremy Davies بازیگر نقش Baldur از تجربه کاری‌اش با آقای کوری بارلوگ گفت و اذعان داشت کار با ایشان کاملا با تجربیات من با کارگردانان سینما هم‌خوانی داشت همانند آقای اسپیلبرگ. این به‌خاطر نحوه کار کارگردان بازی بود، زیرا می‌دانست باید چگونه باید با بازیگرها حرف بزند و به بازیگرها این اجـازه را بدهد تا کاملا احساس راحتی کنند.
  • ایشان همچنین اظهار داشت در ابتدا سر از کار نحوه‌ی بازیگری آقای Davies در نمی‌آورد ولی پس از مدتی تحت تاثیر بازیگری‌اش قرار گرفت و آن را به کلاس بازیگری توصیف کرد.
  • همچنین آقای Judge اشاره کرد در تمام طول مدت فیلم‌برداری نویسنده‌ها سر صحنه حضور داشتند که در حوزه سینما و تلویزیون چنین اتفاقی نمی‌افتد و این اتفاق بی‌سابقه است.

در انتهای نشست آقای Barlog احساساتی شد و بیان داشت نمی‌داند چگونه از بازیگرانی که نقش‌ها را ایفا کردند تشکر به عمل آورد!

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: