بازی Hitman: Sniper Assassin توسط سازمان رده‌بندی سنی کره و استرالیا لو رفت

توسط افراسیاب در ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۱۰

به نظر می‌رسد عنوان جدیدی از سری Hitman در راه است. بازی Hitman: Sniper Assassin توسط سازمان‌رده‌بندی سنی دو کشور کره و استرالیا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی لیست شد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

توسعه‌دهنده سری Hitman استودیو IO Interactive هنوز بازی Hitman: Sniper Assassin را به‌صورت رسمی معرفی نکرده است، اما به احتمال فراوان این شایعه حقیقت داشته باشد. در لیست رده‌بندی سنی اطلاعات زیادی منتشر نشده است، جز آنکه باید منتظر یک بازی با خشونت فراوان باشیم؛ و استودیو IO Interactive علاوه بر توسعه بازی، خود وظیفه انتشار آن را برعهده دارد.

ممکن است بازی Hitman: Sniper Assassin یک نسخه فرعی از بازی Hitman: Sniper Challenge باشد ک در نسل گذشته منتشر شد و یا یک پورت از بازی موبایلی Hitman: Sniper که در سال ۲۰۱۵ عرضه شد.

سال گذشته اسکوئر انیکس با واگزاری مالکیت فرانچایز Hitman به IO Interactive همه را شوکه کرد.که با پیدا نشدن خریدار برای این عنوان، بسیاری از طرفداران نگران آینده سری بودند، و به‌نظر می‌رسد با پیدا نشدن خریدار، خود IO Interactive به‌صورت مستقل وظیفه انتشار بازی را برعهده گرفته است.

در پایان لازم به یادآوری است که نسخه Hitman: Definitive Edition در تاریخ ۲۸ اردیبهشت برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: