لیست تخفیفات هفته چهارم آوریل سرویس ایکس‌باکس لایو منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

شرکت مایکروسافت از لیست تخفیفات این هفته سرویس ایکس‌باکس لایو برای کنسول‌های ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس ۳۶۰ رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جدیدترین اخبار بازی، لری هرب (Larry Hryb) ملقب به میجر نلسون، مدیر برنامه‌ریزی سرویس ایکس‌باکس لایو، از لیست تخفیفات این هفته – چهارم تا دهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (۲۴ تا ۳۰ آوریل ۲۰۱۸) – رونمایی کرد. در این هفته کاربرانی که اشتراک طلایی سرویس ایکس‌باکس لایو را در اختیار دارند می‌توانند بازی A Way Out که ساخته جدید از سوی سازندگان بازی Brothers: A Tale of Two Sons می‌باشد را با قیمت ۲۲ دلار خریداری نمایند. این بازی یک عنوان Co-op دو نفره درباره دو دوست است قصد دارند از زندان فرار کنند. البته فقط کافی است یک نفر بازی A Way Out را خریداری کند تا بتوانند هردو نفر به تجربه بازی بپردازند. یکی دیگر از مهمترین تخفیفات این هفته، بازی ورزشی Madden NFL 18 است که با قیمت ۱۸ دلار در کنار باندل Forza Horizon 3 and Hot Wheels Expansion با قیمت ۶۴ دلار قابل خریداری است.

به‌علاوه بازی Assassin’s Creed Syndicate نیز برای کاربران گلد سرویس ایکس‌باکس لایو تا تاریخ ۲۵ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱۵ می ۲۰۱۸) بصورت رایگان قابل تجربه است. اگر از بازی راضی بودید در تخفیفات این هفته نیز می‌توانید محتویات و بسته‌های الحاقی بازی را با قیمت ویژه دریافت کنید. سیزن پس این بازی هم‌اکنون با قیمت ۱۰ دلار در دسترس می‌باشد؛ اگرچه بسته‌های الحاقی و Helix Credits بازی نیز بصورت جداگانه با تخفیفات ویژه قابل خریداری هستند.

طرفداران عناوین مستقل نیز می‌توانند این هفته از تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند و بازی‌های The Flame in the Flood با قیمت ۸ دلار، Thomas was Alone با قیمت ۳ دلار، Overcooked با قیمت ۶ دلار و The Swapper با قیمت ۳ دلار تهیه و تجربه نمایند. برای مشاهده لیست کامل تخفیفات ایکس‌باکس لایو این هفته به وبلاگ Major Nelson مراجعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: