انتشار رمان The Winds of Winter بار دیگر با تاخیر مواجه شد | دنیای بازی

انتشار رمان The Winds of Winter بار دیگر با تاخیر مواجه شد

توسط مسعود فقیه در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۱:۱۰

جورج آر آر مارتین نویسنده سری کتاب‌های نغمه‌ی از یخ و آتش که بر اساس آن سریال محبوب و پرطرفدار بازی تاج و تخت ساخته شده است، اعلام کرد که کتاب جدید این سری امسال نیز تاخیر خورده است. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

آقای مارتـین تایید کرد که کتاب ششم از این مجموعه، یعنی The Winds of Winter، در سال جاری میلادی، یعنی سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد. این خبر شاید برای آن دسته از مشتاقان سری کتاب‌های «نغمه‌ای از یخ و آتش» ناراحت‌کننده باشد زیرا آنها از سال ۲۰۱۱ میلادی پس خواندن کتاب پنجم این مجموعه یعنی A Dance With Dragons بی‌صبرانه منتظر عرضه‌ی کتاب The Winds of Winter بودند.

این نخستین باری نیست که انتشار این کتاب با تاخیر مواجه می‌شود همان طور که خود آقای نویسنده تایید می‌کند از برنامه‌ریزی‌هایِ کاریش عقب افتاده است!

گرچه این نویسنده کتابِ دیگری به نام Fire and Blood را که به تاریخ خاندان «تارگرین‌ها» می‌پردازد را در سال جاری میلادی منتشر می‌کند.

طی بیانه‌ای که  آقای مارتـین در سایت «اینترتینمنت ویکلی» منتشر ساخت. ایشان این‌گونه اظهار داشتند:

کتاب Fire and Blood یک رمان نیست و از ساختار سنتی داستان‌گویی بهره نمی‌برد و از ابتدای نوشتن کتاب نیز قصد انجام وجود نداشت. بهتر است سبک این کتاب را «تاریخِ خیالی» (Imaginary History) بنامیم. من  خودم عاشق خواندن تاریخ هستم و این هدفی‌ست که با نوشتن این کتاب به دنبال آن هستم.

جریانات کتاب Fire and Blood که شامل ۹۸۹ صفحه خواهد بود، سیصد سال پیش از سری رمان‌های «نغمه‌ای از یخ و آتش» سپری می‌شود و به تاریخ خاندان تارگرین‌ها و نقش آنها در سرزمین «وستروس» می‌پردازد. همین‌طور این احتمال می‌رود که یکی از  چندین نسخه‌ی فرعی سریال «بازی تاج و تخت» که ساخت آنها توسط HBO تاییده شده بود، بر اساس داستان‌های این کتاب باشد.

تصویری از جلد کتاب مذکور را در پایین مشاهده می‌کنید:

انتشار رمان The Winds of Winter بار دیگر با تاخیر مواجه شد

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: