آگهی در مورد یک فرصت شغلی بازسازی فاینال فانتزی 7

هدف بازسازی فاینال فانتزی ۷ فرا رفتن از نسخه اصلی است

توسط تمنا افلاکی در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۰۹

اسکوئر انیکس یک آگهی در مورد یک فرصت شغلی منتشر کرد و نگاه دقیق‌تری به روند بازسازی فاینال فانتزی ۷ برای PS4 انداخت؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

اسکوئر انیکس به دنبال یک برنامه‌نویس نبرد برای بازسازی بازی فاینال فانتزی۷ است. خود این شغل گویای روشی است که تیم تجاری Division 1 (که همچنین روی نسخه فاینال فانتزی برای موبایل کار می‌کنند) توسعه را برعهده گرفته‌اند.

قبل از هر چیز، می‌دانیم که هدف تیم ایجاد «ابتکاری نو» است و این فقط یک بازسازی ساده نیست. این پروژه دارای برنامه‌ریزی بی‌نقصی است تا بازیِ فاینال فانتزی ۷ را به گونه‌ای خلق کند که فراتر از اصل خودش است.

با توجه به آگهی منتشر شده، اسکوئر انیکس به دنبال چیزی بیشتر از چالش‌های ساختن یک بازی جدید است و این شغل به همان اندازه که پیشرفت و رشد یک خالق روی دنیا تاثیر می‌گذارد، مهم است. این شغل شامل خلق کردن یک دنیای جدید است در حالی که جزییات و مفاهیمی که بازیکنان با آن آشنا هستند، حفظ شود.

از آنجایی که تیم با هدف «خلق بازیِ با کیفیتی که فراتر از اصل خودش است» کار می‌کند، هنوز در حال استخدام کارمندان بخش توسعه داخلی است.

در گذشته، مقاله و ویدیوهای زیادی دیده شده که ادعا می‌کردند توسعه و روند این پروژه از برنامه عقب افتاده یا اینکه تازه شروع شده است چون اسکوئر انیکس هنوز در حال استخدام کارمندان اصلی و مرکزی است، اما این نتیجه‌گیری بسیار نادرست است. در صنعت بازی‌سازی برای تیم‌های توسعه که روی پروژه‌های بزرگ کار می‌کنند کاملا عادی است که تا ماه‌های پایانی کار روی پروژه برای مراحل مختلف، کارمندان یا حتی هر ازگاهی کارگردان‌های متفاوتی را استخدام کنند. هر چه که به زمان عرضه بازی نزدیک‌تر می‌شوید، بار کاری هم بیشتر می‌شود؛ پس به کارمندان بیشتری و به رهبرانی که آنها را راهنمایی کنند، نیاز دارید.

ضمنا، این شغل شامل کار کردن روی سیستم نبرد می‌شود که ترکیبی از فرمان دادن و عمل کردن است، طراحی دشمنان و باس‌ها و طرح‌ریزی محیط بازی با توجه به رشد بازیکنان. این بازی «یک فاینال فانتزی جدید با عناصر جدید اکشن همراه با استراتژی‌های قدیمی» خواهد بود. همچنین متوجه شدیم کارمندانی که روی قسمت‌های مختلف فاینال فانتزی کار می کردند یکی پس از دیگری به این پروژه جدید ملحق می‌شوند و این خبر به این معناست که فرصتی برای خلق یک فاینال فانتزی جدید که فقط یک بازسازی ساده نیست. احتمالا کاندیدی که برای این شغل انتخاب می‌شود، بعد از عرضه ی بازسازی «فاینال فانتزی جدید)» این شانس را پیدا می‌کند تا به پروسه‌ی ساخت قسمت‌های جدید فاینال فانتزی منتقل شود.

و در آخر، از طرف طراحان مراحل بازی Yui Sawada و Yuri Hioki که در حال حاضر روی این بازی کار می‌کنند بیانیه‌ای اطمینان‌بخش دریافت کردیم. آنها اعلام کردند که باعث افتخارشان است تا به عنوان طراح روی این بازی کار کنند، این پروژه به طور مداوم و در تمام سطوح توسعه از مفهوم گرفته تا پیاده‌سازی، آنها را سخت درگیر کرده است. این موضوع برای‌شان هیجان‌انگیز است چون با این‌که مسئول محتوا هستند، خیلی جدی کار می‌کنند و حتی کارهای ساده‌ای مثل تصحیح متن باعث می‌شود احساس کنند که خالقان بازی هستند؛ به خصوص اینکه، بازسازی فاینال فانتزی ۷ پروژه‌ای است که توسعه دهندگانی را دور هم جمع کرده که هر کدام به نحوی با نسخه اصلی در ارتباط بوده‌اند و این بازی حاصل شور و اشتیاق همگی آنهاست. البته، همان‌طور که کار کردن روی این پروژه جالب است، فشار زیادی را نیز به همراه دارد زیرا باید فراتر از شاهکار هنری نسخه اصلی رفت. مادامی‌که که ارزیابی‌هایی از نگاه بازیکنان از سراسر جهان صورت می‌پذیرد، تیم در نظر دارد تا در مفاهیم پیش‌بینی شده تغییرات اساسی به‌وجود بیاورد. تیم با اینکه می‌خواهد یک بازی کاملا جدید به وجود آورد، همچنین در نظر دارد که بعد از عرضه بازی با خودتان بگویید این همان فاینال فانتزی است.

اسکوئر انیکس بعد از اعلامیه در مورد این بازی تقریبا روند کار را مخفی نگه داشت. چند هفته پیش چندین اثر هنری در مورد زمینه و فضای بازی دیدیم و از طریق خبرها متوجه شدیم که روند کار خوب پیش می‌رود. تابستان گذشته به‌روز رسانی کوچکی به همراه چندین یادداشت از Tetsuya Nomura دریافت کردیم که چگونه برنامه‌ریزی کرده تا هم روی این پروژه و هم روی Kingdom hearts 3 به‌طور همزمان کار کند. اردیبهشت سال گذشته، اسکوئر انیکس این پروژه را بعد از محدودیتی که ایجاد شد دوباره روی کار آورد چون، Cyberconnect2 روی مراحل پیشین پروژه کار کرده بود.

بازسازی فاینال فانتزی ۷ فقط برای PS4 عرضه خواهد شد و چیزی در مورد تاریخ دقیق عرضه آن اعلام نشده است. با این‌حال، آمازون در حال پیش فروش این بازی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: