جان کرازینسکی فیلم ترسناک ((یک مکان آرام)) ( A Quiet Place )

برای فیلم ترسناک A Quiet Place قسمت دومی نیز در راه است

توسط تمنا افلاکی در ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۲۰:۱۰

برای فیلم ترسناک A Quiet Place با بازیِ «جان کرازینسکی» و همسرش «امیلی بلانت»، قسمت دومی نیز در راه است. درست بعد از چند هفته که از انتشار فیلم و استقبال تماشاگران و فروش جهانی بیش از ۲۰۰ میلیون دلاری این فیلم می‌گذرد، امروز در CinemaCon این خبر اعلام شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

طبق گزارشات خبرنگارِ هالیوود، «جیم جیانوپولوس»، رئیس و مدیر عامل استودیو پارامونت (Paramount Studio)، بیان کرد که موفقیت A Quiet Place تقریبا غیرقابل انتظار بود.

گفته‌های جیم جیانوپولوس در این‌باره:

اگر پنج سال پیش به من می‌گفتید که یک فیلم تقریبا بی‌صدا، با بازیِ جالبِ بازیگر نقش جیم، از فیلم The Office قرار است که در پارامونت غوغا به پا کند، به شما می‌گفتم که «خوب، پس من باید توی پارامونت کار کنم.»

در این فیلم، کرازینسکی و بلانت نقش والدینی را بازی می‌کنند که همراه با فرزندان‌شان، باید آرام و بی‌صدا باشند تا بتوانند از دست هیولاهای کور که از طریق صدا طعمه خود را شکار می‌کنند و دنیا را تصرف کرده‌اند، در امان بمانند.

گزارش شده که برای ساخت این فیلم ۱۷ میلیون دلار خرج شده است، پس فروش ۲۱۳ میلیون دلاری که این فیلم در سراسر دنیا داشته و این نشان می‌دهد که فیلم سود بسیار کسب کرده است.

این فیلم به کارگردانی جان کرازینسکی و با فیلمنامه‌ای از «اسکات بک» و «برایان وودز» ساخته شد. تاکنون خبری مبنی بر اینکه آیا تیمی که قسمت اول را فیلمبرداری کرده‌اند برای قسمت دوم هم کنار هم کار می‌کنند، و یا جزئیاتی در مورد فیلمنامه قسمت دوم در دست نیست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: