عناوین Shenmue I و Shenmue II را حالا پیش‌خرید کنید

توسط میلاد شجری در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۳:۴۵

نسخه فیزیکی بازی‌های Shenmue I و Shenmue II در قالب باندل Shenmue I & II از حالا در فروشگاه‌های معتبر قابل پیش‌خرید است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز در جدیدترین اخبار بازی، پیش‌خرید نسخه‌های فیزیکی و کنسولی‌ بازی‌های Shenmue I و Shenmue II بر روی وبسایت فروشگاه آمازون در هرو طرف اقیانوس اطلس در دسترس قرار گرفت. اگر شما به دنبال نسخه پلی‌استیشن ۴ در آمریکا شمالی می‌گردید می‌توانید از طریق فروشگاه آمازون به قیمت ۲۹.۹۹ دلار برای پیش خرید اقدام نمایید، در حالی که نسخه ایکس‌باکس وان هنوز برای پیش‌خرید در دسترس قرار نگرفته است. در این بین نیز هر دو نسخه PS4 و Xbox One هم‌اکنون روی وبسایت GameStop نیز برای پیش‌خرید قرار دارند.

اگر در بریتانیا هستید، این عناوین در شعبه محلی آمازون با قیمت ۲۹.۹۹ پوند برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار دارند. کاربران رایانه‌های شخصی نیز می‌توانند با مراجعه به صفحه استیم بازی نسبت به این موضوع اقدام کنند؛ البته هنوز پیش خرید بازی Shenmue I & II باز نشده و باید چند روز دیگر صبر کنید.

بازی Shenmue I & II محصول شرکت سگا در سال جاری میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در غرب منتشر خواهد شد. نسخه شرقی و ژاپنی نیز بصورت انحصاری برای کنسول نسل هشتمی سونی عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: