بازی The Witcher: Enhanced Edition را رایگان دریافت کنید

توسط میلاد شجری در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۳۰

فروشگاه GOG.com فرصتی را برای بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی ایجاد کرده تا بازی The Witcher: Enhanced Edition را رایگان دریافت کنند؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اگر تاکنون اولین خروجی گرالت اهل ریویا را تجربه نکردید، اکنون بهترین زمان است تا اشتباه خود را جبران کنید و یک نسخه رایگان از بازی The Witcher: Enhanced Edition را دریافت نمایید. فروشگاه آنلاین GOG.com در جدیدترین اخبار بازی، فرصتی را برای تمام بازیکنان پلتفرم رایانه‌های شخصی ایجاد کرده تا بازی را بصورت رایگان دریافت کرده و به تجربه اولین داستان گرالت بپردازند.

در این میان البته قبل از اینکه بتوانید بازی را از فروشگاه دریافت کنید، مجبورید که یک یا دو کار ساده را انجام دهید. اول از همه شما باید بازی Gwent: The Witcher Card Game را نصب کنید و از آنجایی که بازی رایگان است، کار بسیار سختی بنظر نمی‌رسد و اگر از بازی کارتی در عنوان Witcher 3 لذت برده‌اید، قطعا از این عنوان نیز لذت خواهید برد. برای دانلود بازی کارتی به این لینک مراجعه نمایید. بعد از دریافت و نصب این بازی، به این لینک رفته تا به نسخه رایگان از بازی Witcher: Enhanced Edition دسترسی پیدا کنید. لازم به ذکر است که قبل از انجام تمامی موارد بالا، باید در این فروشگاه به آدرس GOG.com ثبت نام نمایید که البته کار بسیار آسانی است.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “بازی The Witcher: Enhanced Edition را رایگان دریافت کنید”

  1. Falconl3OY گفت:

    تنک یو! گرفتمش…یکش رو بازی نکرده بودم عاشق بازی کارتی هم که هستم

    ۰ ۰
    1. خواهش می‌کنم :۱۵:

      ۰ ۱