بروزسانی بعدی بازی PUBG به متعادل سازی اسلحه‌ها می‌پردازد

توسط میلاد شجری در ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

شرکت PUBG Corp ساعاتی پیش اعلام کرد که در بروزرسانی بعدی عنوان PUBG به متعادل سازی اسلحه‌ها می‌پردازد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت PUBG Corp همچنان به رنگ و لعاب دادن به عنوان PlayerUnknown’s Battlegrounds روی رایانه‌های شخصی ادامه می دهد. طبق جدیدترین اخبار بازی، در کنار تنظیمات مربوط به انتخاب نقشه دلخواه برای بازی و نقشه سوم بازی با نام رمز Savage، شرکت توسعه‌دهنده در حال کار بر روی یک بروزرسانی برای متعادل سازی اسلحه‌ها و پیوست‌هایشان است. در این میان البته شرکت PUBG Corp هیچ صحبتی از اینکه کدام سلاح‌ها و تا چه حد تغییر خواهند کرد به میان نیاورده است اما بنظر می‌رسد که این بهینه‌سازی‌ها طیف وسیعی از سلاح‌ها را شامل می‌شود. شرکت سازنده علت این تغییرات را افزایش سطح میدان بازی و اینکه مطمئن شوند هیچ سلاحی از دیگر سلاح‌ها بهتر بنظر نرسد، بیان کرده است.

طبق تحقیقاتمان، فقط نوع ویژه‌ای از اسلحه‌ها (AR) در بازی PUBG استفاده می‌شوند. ما باور داریم انتخاب اینکه کدام اسلحه استفاده شود باید براساس اولویت‌های شخصی و اثربخشی آن در موقعیت‌های مختلف باشد نه اینکه صرفا کدام اسلحه قوی‌تر است.

در کنار تغییرات مربوط به اسلحه‌ها، شرکت PUBG Corp همچنین برنامه دارد تا تغییراتی را در پیوست‌های (Attachmentها) اسلحه‌ها نیز ایجاد کند. استودیو توسعه‌دهنده بیان کرده که هدف نهایی از این تغییر این است تا طیف وسیعی از Attachmentها را جلوی بازیکنان بگذارند تا آنان هر کدام که برای موقعیتشان بهتر است انتخاب کنند، نه اینکه دقیقا مثل مسئله بالا هر کدام که قوی‌تر باشد. در نهایت سازندگان این بازی بتل رویال همچنین اذعان کردند که قرار است تغییراتی نیز در کلاه سطح سوم نیز ایجاد کنند. استودیو سازنده در بیانیه‌ای بین کرده است:

ما نمی‌خواهیم که شانس تنها موضوع اثرگزار برای پیدا کردن این آیتم باشد؛ بنابراین تصمیم گرفتیم که کلاه سطح سوم از لوت‌های معمولی بازی حذف کرده و فقط به Supply Dropها محدودش کنیم.

شرکت PUBG Corp هنوز زمان اعلام نکرده است که این تغییرات چه زمانی به بازی PUBG اضافه خواهند شد اما می‌دانیم که ابتدا روی سرور‌های تست قرار می‌گیرند. بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds هم‌اکنون روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی،اندروید و آی‌او‌اس در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: