فصل اول سریال The Witcher هشت قسمت خواهد داشت

فصل اول سریال The Witcher هشت قسمت خواهد داشت

توسط مسعود فقیه در ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۰۹:۵۲

پیش‌تر  در  دنیا‌ی‌بازی به اطلاع‌تان رسانده بودیم که سریالی برای شبکه «نت‌فلیکس» بر اساس سری رمان‌های The Witcher در حال ساخت است. در آن زمان جزییات اندکی در اختیار رسانه‌ها قرار گرفت؛ در ادامه با ما همراه باشید.

اما اخیرا خانم Lauren S. Hissrich نویسنده این سریال اطلاعاتی را درباره زمان انتشار سریال فاش کرده است.

طی نشستی در شهر رم ایتالیا خانم Hissrich در حساب کاربری توییتر خود اذعان داشت فصل اول سریال از هشت اپیزود تشکیل شده است و دلیل انتخاب این تعداد اپیزود برای این سریال را حفظ مشی خلاقانه سری عنوان کرده‌اند.

ایشان در توییتی حال و هوای سریالThe Witcher را این‌گونه بیان می‌کند:

اپیزودهای سریال نزدیک و نفس‌گیر، پر از صحنه‌های اکشن، شخصیت‌های عمیق و داستانی غنی و ژرف خواهد بود؛ همچنین در میانه فصل، سریال دچار افت نخواهد شد.

در ادامه ایشان به‌طور ضمنی به تاریخ انتشار سریال که سال ۲۰۲۰ مـیلادی برنامه‌ریزی شده، اشاره می‌کند که البته بعید به نظر می‌رسد.

متن توییت خانم Hissrich:

۲۰۲۰، چه کسی می‌داند؟! ما به سرعت در حال کار هستیم. از اشتیاق فـراوان برای کار دچـار سرگیجه شدم، اما به یک چیز مطمئن هستم؛ در نظر ما کیفیت مقدم بر سرعت است و شما در اسرع وقت نتیجه کار ما را خواهید دید.

در پایان ایشان بیان می‌کنند که فیلم‌نامه نیمه‌کاره است و نیاز به صیقل خوردن دارد و به‌طور کامل نوشته نشده است. تیم ساختِ سریال، کار انتخاب بازیگر و فیلمبرداری را هنوز آغاز نکرده و هنگامی که زمان فیلمبرداری فرا برسد، محل انجام آن قطعا شرق اروپا خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: