نسخه Premium Online بازی Grand Theft Auto V منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۴۵

شرکت راک‌استار گیمز ساعاتی پیش از عرضه نسخه جدید بازی Grand Theft Auto V به نام Premium Online Edition خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود اینکه بازی Grand Theft Auto V حدود پنج سال پیش منتشر شده اما همچنان در حال رشد است و یک پای ثابتی از جدول پرفروشترین بازی‌های هفته می‌باشد. حال در جدیدترین اخبار بازی، نسخه جدیدی از بازی GTA V برای کسانی که به طرز عجیبی تاکنون آن را تهیه نکرده‌اند، منتشر شده است. شرکت راک‌استار گیمز نسخه جدیدی از بازی را برای فروشگاه‌ها به نام Grand Theft Auto V: Premium Online Edition ارسال کرده است. این نسخه با قیمت ۷۹.۹۹ دلار برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بصورت فیزیکی هم‌اکنون در دسترس است. در این میان البته نسخه دیجیتالی آن نیز قرار است هفته آینده برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی با قیمت ۸۴.۹۹ دلار عرضه شود.

بطور کلی، نسخه Premium Online شامل بخش داستانی کامل بازی Grand Theft Auto V در کنار محتویات حالت آنلاین بازی به نام Grand Theft Auto Online می‌شود. بخش آنلاین این نسخه نیز حاوی تمامی بروزرسانی‌ هایی که تاکنون برای آن منتشر شده، نظیر؛ The Doomsday Heist، Gunrunning، Smuggler’s Run، Bikers و غیره می‌شود. همچنین نسخه جدید محتوی یک میلیون دلار پول داخل بازی برای خرید آیتم‌ها و موارد دیگر در کنار بسته Criminal Enterprise Starter Pack می‌باشد.

در واقع می‌توان گفت که این نسخه حکم نسخه Definitive Edition را برای بازی GTA V دارد و با توجه به موفقیت هایی که بخش آنلاین بازی طی سال‌های گذشته دست یافته، عجیب نیست که شرکت راک‌استار با عرضه نسخه جدید که ممکن است بازیکنان جدیدی را به سمت بازی بکشاند، عرضه محتویات حالت آنلاین را دوبرابر کند. در انتها لازم به ذکر است که بازی Grand Theft Auto V بر روی پلتفرم‌هایپلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “نسخه Premium Online بازی Grand Theft Auto V منتشر شد”

  1. vm گفت:

    با عرض سلام در این نسخه بازی کردن به صورت افلاین امکان پذیره؟

    ۰ ۰