شایعه: «فورتزا هورایزن ۴» در انگلستان جریان خواهد داشت

توسط محمد کرماجانی در ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۲:۱۰

ظاهرا طبق یک‌سری فایل که از به‌روز رسانی جدید «فورتزا موتوراسپرت ۷» (Forza Motorsport 7) استخراج شده، پیش‌بینی شده که ممکن است «فورتزا هورایزن ۴» (Forza Horizon 4) در انگلستان جریان داشته باشد؛ همراه دنیای‌ بازی باشید.

Forza Motorsport 7 جدیدترین بروزرسانی ماهانه خود را به تازگی انتشار داده که شامل مجموعه‌ای از ماشین‌های جدید و البته بهبود‌هایی برای گیم‌پلی است. اما نکته هیجان‌‌انگیزتر برای دوست‌داران این عنوان فایل‌های مخفی در این بروزرسانی هستند. به گفته تعدادی از کارشناسان بازی‌های ریسینگ در GTPlanet، طرفداران تصاویری از چند اتوموبیل پیدا کرده‌اند که رنگ و بوی بریتانیایی دارند.

اتوموبیل‌هایی مانند ۱۹۳۱ Bentley 8-Litre، ۱۹۵۸ Austin-Healey Sprite، ۱۹۶۵ Austin-Healey 3000 MkIII، ۱۹۶۵ MG MGB GT، ۱۹۹۸ TVR Cerbera Speed 12، ۲۰۱۰ Morgan Aero SuperSports، ۲۰۱۱ Eagle Speedster و حتی ماشین جیمز باند یعنی Aston Martin DB5. البته همه ماشین‌ها بریتانیایی نیستند اما حتی آنها نیز در انگلستان به شدت مورد درخواست هستند.

حالا سوال اینجاست که چرا اضافه‌شدن تعدادی اتوموبیل بریتانیایی به عنوان «فورتزا اسپرت ۷» قابل توجه شده است؟ خب جواب این است که قبل از اینکه «فورتزا هورایزن ۳» که در استرالیا جریان داشت معرفی شود، مدتی قبل «فورتزا اسپرت ۶» تعدادی از اتوموبیل‌های استرالیایی را به عنوان خود اضافه کرد. بنابراین تعدادی از طرفداران حدس می‌زنند که عنوان بعدی فورتزا هورایزن در انگلستان جریان خواهد داشت. انگلستان دارای تاریخچه‌ای طولانی با ماشین‌های مسابقه‌ایست و همچنین سازنده این عنوان یعنی Playground Games نیز در انگلستان واقع شده و ممکن است این عنوان را بعد از استرالیا به جزیره‌ای دیگر ببرد.

البته که فعلا هیچ خبر رسمی یا حتی شایعه قوی در این ارتباط وجود ندارد، حتی ممکن است این ماشین‌ها به عنوان «فورتزا اسپرت ۷» بیایند. اما به هرحال ممکن است نسخه چهارم سری فرعی فورتزا در انگلستان جریان داشته باشد و خیلی از ما به اینکه این عنوان در کجا اتفاق می‌افتد فکر می‌کنیم.

در حال حاضر «فورتزا اسپرت ۷» برروی اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در دسترس است. فورتزا هورایزن ۴ به‌طور رسمی معرفی نشده اما باید منتظر E3 بمانیم چرا که ممکن است در این رویداد از این عنوان رونمایی شود.

شما می‌توانید تصاویر تعدادی از این ماشین‌ها را در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه
۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

One Reply to “شایعه: «فورتزا هورایزن ۴» در انگلستان جریان خواهد داشت”

  1. xbox1rising گفت:

    تنها بازی که از انتشارش بی وقفه بازی میکنم تا انتشار نسخه بعدی :D
    تئوری منطقی بود و بهتر هم هس چون بالاخره چند ساله خیابون برعکس میرونیم تو استرالیا

    ۰ ۰