بازی Darwin Project رایگان شد! |‌ وب‌سایت خبری تحلیلی دنیای بازی

بازی Darwin Project رایگان شد!

توسط مسعود فقیه در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۵:۲۹

استودیو بازیسازی Scavengers Studio جهت جذب کاربران بیشتر بازی Darwin project را راهی وادی Free To Play کرد. در ادامه همراه دنیای‌بازی باشید.

در این برهه‌ی زمانی عجیب که بازی‌های شوتر آنلاین در سبک Battle Royale میلیون‌ها مخاطب را به خود جذب می‌کنند برای بازی‌های دیگر این سبک، دشوار خواهد بود تا جای پای محکمی برای خود پیدا کنند. حتی اگر این بازی Darwin Project باشد که با ویژگی‌های منحصر به فرد خود همانند Driector که به تنها یک بازیباز این امکان  را ‌می‌دهد تا به هـر کـدام از ۱۰ بازیباز دیگر که در میدان نبرد برای بقا و کسب آذوقه‌های بیشتر مبارزه می‌کنند بر اساس نظر شخصی خود و برای به وجد آوردنِ ببیندگان سایت Twitch، جعبه‌هایی ارسال کند تا بتوانند بر دیگر رقیبان خود برتری یابند و پیروز شوند.

اگـر همین دیروز قصد خـرید این بازی را داشتید باید اقدام به پرداخت ۱۴.۹۹ دلار می‌کردید. عملی که با قیمت اخیر دلار برای بسیاری از بازیبازان ایرانی امکان پذیر نبود.

از آنجایی که این بازی در وضعیت دسترسی زودتر از موعود یا Early Access قرار دارد و کاربرانی پیشتر جهت دسترسی به این عـنوان پول پـرداخت کرده‌انـد این استـودیو بسته‌ای را شامل: دو سِت افـسانه‌ای، سه تـبر افسانه‌ای، سه تیر و کـمان افسانه‌ای و آیتم‌های دیگر می‌شود را برایشان در نظر گرفته است که در تاریخ چهارم فروردین (۲۴ آوریل) در دسترس این کاربران قرار خواهد گرفت.

استودیو Scavengers Studio همچنین  وعده داده است که در آینده آیتم‌هایی را که در روند بازی باعث برتری شوند یا به توازن بازی اخلال وارد کنند را در معرض فروش قرار نخواهد داد.

از این وعده می‌توانیم نتجیه بگیریم که آیتم‌های که در آینده در بازی به فروش خواهند رسید مربوط به زیبایی و ظاهر کارکترهای درون بازی خواهد بود. همانند سیستمی که امروزه در دیگر بازی‌های رایگان آنلاین رقابتی متدوال است. البته اتخاذ چنین سیستمی منطقی به نظر می‌رسد زیرا بازی آنها استریم کنندگان را منحصرا هدف قرار داده است.

کاربران رایانه‌های شخصی هم‌ اکنون می‌توانند این بازی را از طریق این لینک از  سایت استیم دانلود کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: