تماشا کنید: نمای جدید آواتارهای Xbox Live و نمایش شخصی‌سازی ها | دنیای بازی

تماشا کنید: نمای جدید آواتارهای Xbox Live و نمایش شخصی‌سازی ها

توسط تمنا افلاکی در ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ , ۱۹:۴۰

نمای جدید آواتارهای Xbox Live کاملا عالی ست. دیروز ویدیویی منتشر شد که حالت کنونی آواتارهای Xbox Live را نمایش می دهد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

ویژگی‌های جدید قابل دسترسِ آواتار نسخه‌ی ۲.۰ شامل حالت‌های جدید ایستادن، تغییرات چهره، تغییرات در موجودی لباس‌ها، انیمیشن و قابلیت های متنوع در مدل مو است.

در ویدیو منتشر شده، بسیاری از این ویژگی‌ها را همراه با شخصی‌سازی‌های صورت و حالت‌های فیزیکی تماشا خواهید کرد. کاربران ویندوز ۱۰ و اکس‌باکس که از برنامه پیش‌نمایش استفاده می کنند مدتی است که در حال تست کردن آواتارهای جدید هستند.

مایکروسافت در E3 2017 آواتار ۲.۰ را عرضه کرد و قول داد تا راه‌های بسیار زیادی را برای شخصی‌سازی آواتارها ایکس‌باکس و ویندوز ۱۰ داد. گزینه های جدید اعضای بدن مکانیکی، ویلچر، وسیله‌های نقلیه و پایه‌هایی که با محیط در ارتباط هستند را شامل می‌شوند.

اگر ویدیو عرضه‌ی سال قبل را از دست دادید، می توانید بحث و تبادل نظرِ تیم آواتارسازی در مورد شخصیت‌های جدید Xbox Live از طریق ویدیو زیر تماشا کنید:

در سال ۲۰۱۶ مایکروسافت تایید کرد که سیستم آواتارهای جدید اکس‌باکس در حال ساخت است. انتظار میرفت که آواتار ۲.۰ در پاییز ۲۰۱۷ همراه با کنسول اکس‌باکس وان ایکس منتشر شود، اما مایکروسافت انتشار آواتار را برای تست های اضافی به تاخیر انداخت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: