بازی جدید سری Castlevania تحت‌عنوان Grimoire of Souls معرفی شد

توسط مسعود فقیه در ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۳:۵۲

بازی Castlevania: Grimoire of Souls توسط «کونامی» از طریق وبسایت رسمی این شرکت رونمایی شد. این بازی منحصر کشور ژاپن بوده و برای دستگاه‌های با سیستم عامل iOS عرضه خواهد شد. بنابر اخبار سایت Gematsu این بازی در سبک اکشن است و تاریخ انتشار آن نامشخص است؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

داستان Grimoire of Souls در آینده اتفاق می‌افتد، هنگامی که «کنت دراکولا» کاملا نابود شده است و صلح و آرامش برقرار است، اما نامه‌ای به‌دست Genya Arikado می‌رسد که نوید حادثه‌های ناگواری را می‌دهد.

Geny Arikado شخصیت محوری و اصلی بازی‌ست و شخصیت دیگری به نام Lucy نقش پشتیبان او را ایفا خواهد کرد. همچنین، بازی این قابلیت را در اختیارتان قرار می‌دهد تا از شخصیت‌های پیشین این سری بازی‌ها نیز بهره ببرید همانند: Alucard ،Simon ،Charlotte ،Shanoa و شخصیت Marie.

Arikado شخصیتی مرموز و پیچیده دارد و در استخدام یک اداره دولتی فوق‌سری ژاپنی است. او تنها بشری‌ست که توانایی مبارزه با دراکولا را داراست و علی‌رغم سیمای ظاهری زیبایش تمایلی به معاشرت ندارد.

Lucy در خدمت سازمانی‎ پژوهشی‌ست که با دراکولا در ستیز است. علی‌رغم جوانی، او پژوهشگر قابلی در زمینه جادوست و به خوبی می‌تواند از  Arkido در حین مبارزات حمایت کند. آزمایشگاه Lucy محل گردهم آمدن Arkido و یارانش است.

گیم‌پلی بازی به‌صورت همکاری چندنفره هم‌زمان (real-time co-op) بوده و تا چهار کاربر را پشتیبانی می‌کند. بازی همچنین دارای حالت رقابتیِ ۴vs4 است.

کونامی تاکنون اظهارنظری درباب عرضه بازی خارج کشور از ژاپن نداشته است. آخرین بازی از سری Castlevania، ساخته استودیو MercurySteam بازی Castlevania :Lords of Shadows 2 است که در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: