Anthem

«بایوویر»: Anthem عنوانی داستان‌محور خواهد بود

توسط محمد کرماجانی در ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۶:۴۳

مدیر استودیو بایوویر قول می‌دهد عنوان آینده آنها Anthem، روی داستان متمرکز است و محتوای قابل دانلود زیادی برای آن در دسترس قرار خواهد گرفت؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مس افکت: آندرومدا یک ناامیدی مطلق در همه بخش‌ها بود، اما یکی از بزرگترین ناامیدی‌ها این واقعیت است که بایوویر هیچ‌گاه محتوای داستانی اضافه‌ای که وعده داده بود را عرضه نکرد و طرفداران بازی را به حال خود رها کرد. آیا بازی بعدی آنها، Anthem قرار است باز‌هم طرفداران را ناامید کند؟ ما اطلاعات چندانی درباره اینکه بازی چگونه خواهد بود نشنیده‌ایم؛ بازی روی خدمات آنلاین نوآورانه تمرکز خواهد کرد یا روی یک داستان خوب؟

مدیر جدید استودیو بایوویر آقای «کیسی هادسون» (که سال گذشته جایگزین «آرین فلین» شد) طی یک به‌روز رسانی استودیویی نکاتی را اعلام کرد تا ما امیدوار باشیم Anthem در مسیر درست قرار دارد. ایشان نکات مهم را نادیده گرفته اما به طرفداران اطمینان می‌دهد که بازی جدید آنها داستان را رها نخواهد کرد و قول یک سری از ماجراجویی‌های جذاب برای این عنوان را داد.

شما میتوانید بخش مهمی از پیام آقای هادسون را در زیر مشاهده کنید:

هنگامی که در سال گذشته به بایوویر بازگشتم، مس افکت آندرومدا به تازگی انتشار یافته بود و تعداد قابل توجهی تقاضا از سوی بازیکنان برای یک محتوای داستانی وجود داشت. همان‌طور که اطلاع دارید ما نمی‌توانستیم چنین بسته الحاقی را برای آندرومدا عرضه کنیم، این امر به همان اندازه که برای ما خسته‌کننده بود برای بازیکنان هم بود و ما می‌دانستیم که باید این مسئله را در عناوین آینده حل کنیم.

این تجربه در نهایت به یک لحظه تعیین‌کننده در بایوویر تبدیل شد. ما باید برای مردم تجربه‌های جدید و نوآورانه خلق کنیم، اما همچنان روی اهمیت جهان‌ بازی، شخصیت‌ها و عناصر داستان‌سرایی که بازیکنان از ما انتظار دارند متمرکز باشیم. بازی‌های ما باید همچنان داستان و تجربه‌های جدیدی برای مردم به ارمغان بیاورند و در یک رابطه مداوم، آنها را در جهانی که باهم کامل می‌کنیم، نگاه داریم.

این سخنان امیدوارکننده به‌نظر می‌رسند، اما بایوویر راه زیادی تا جبران اشتباه آندرومدا در پیش دارد. شما چه‌طور فکر میکنید؟ آیا بایوویر به عنوان یک استودیوی تراز اول در زمینه نوآوری و داستان‌پردازی می‌تواند با Anthem شهرت خدشه‌دار شده‌اش را بازگرداند؟

Anthem هنوز هیچ تاریخ انتشاری دریافت نکرده است، اما پیش‌بینی می‌شود در اوایل ۲۰۱۹ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: