PUDGE

معرفی استایل جدید PUDGE در به‌روز رسانی جدید بازی DOTA 2

توسط امیر حسین هادیان در ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۴:۳۴

از اصلی‌ترین دلایل پرطرفدار بودن عناوینی چون بازیDOTA 2 ارزش‌محور بودن آنهاست. به این صورت که شما در صورت هزینه کردن در سرورهای بازی چیزی جز ظاهر متفاوت نسیب‌تان نمی‌شود. حال در به‌روز رسانی اخیر این بازی شما یک ظاهر متفاوت را از قصاب (PUDGE) را مشاهده می‌کنید؛ در ادامه با سایت دنیای بازی همراه باشید.

دلیل بیان واژه‌ی متفاوت برای این استایل این است که به‌صورت کلی وقتی شما در بازی DOTA 2 استایل‌ها و آیتمی را خریداری می‌کنید، تغییرات ظاهری کوچک و بزرگی را در شخصیت خود احساس می کنید. حال در به‌روز رسانی اخیر که به صورت اختصاصی برای PUDGE طراحی شده، شما یک انقلاب را در ظاهر او مشاهده می کنید.

PUDGE...

همان‌طور که در تصویر بالا نیز قابل مشاهده است، شما آیتم‌های سابق قصاب را می‌بینید که بدنه‌ی او و دو سلاح اصلی اوست؛ اما موضوع اصلی این است که به این قهرمان چهار بازوی آهنین اضافه شده است که به صورت بسیار خاص طراحی شده و در زمان استفاده از قابلیت‌های قهرمان شما، این چهار بازو حرکت کرده و در اجرا شدن قابلیت‌ها نقش دارند.

موضوع این چهار دست به همین‌جا ختم نشده و شما در طول بازی حرکات بسیاری را از این چهار زنجیر آتشین خواهید دید.

نقش استایل FEAST OF ABSCESSION در حرکات و قابلیت‌های PUDGE

هنگام استفاده از لول شماره‌ی دوم قهرمان، این چهار دست در هوا با الگوریتمی خاص حرکت می‌کنند. در زمان راه رفتن قهرمان، این چهار بازو به روی زمین خطوتی آتشین کشیده که بی‌شباهت به همین موشن برای هیروی Juggernaut در آخرین به‌روز رسانی اختصاصی او نیست. وقتی از قابلیت چهارم قهرمان استفاده می‌کنید، علاوه بر دو سلاح که در دست‌های PUDGE است، این چهار بازو نیز به قهرمان دشمن ضربه وارد می‌کنند. در زمان استفاده از قابلیت سرعت در نقشه‌ی بازی، به دلیل سرعت بالا این چهار دست در زمان حرکت قهرمان به او کمک خواهند کرد.

PUDGE 2

حال موضوع این خاص بودن به این‌جا ختم نمی‌شود. این استایل برای قصاب دو حالت دارد و دومین حالت قهرمان بازی برای هر اکانت زمانی فعال می شود که شما تعداد ۱۲ بازی را زمانی که Rubick در تیم مقابل شما قرار دارد، ببرید.

دیدگاه
۲ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: 
 

2 Replies to “معرفی استایل جدید PUDGE در به‌روز رسانی جدید بازی DOTA 2”

  1. ُSlayeR گفت:

    این خبر مربوط میشه به ۲ ۳ هفته پیش :۱۲:

    ۰ ۰