منتظر اخبار جدیدی از سری Gears Of War باشید

توسط میلاد شجری در ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۶:۱۳

بنظر می‌رسد که در هفته جاری اخبار جدید و مهمی از مجموعه Gears Of War منتشر خواهد شد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

زمان زیادی از زمانی که اخبار جدیدی در ارتباط با سری Gears Of War و معرفی یک نسخه جدید می گذرد اما جال در جدیدترین اخبار بازی، بنظر می‌رسد که در این هفته شاهد یک معرفی بزرگ از این مجموعه خواهیم بود. بازیگر و رپر معروف به نام Ice-T اخیرا در صفحه توییتر خود خبری مبنی بر یک معرفی بزرگ در این هفته در ارتباط با مجموعه Gears Of War منتشر کرده است. از آن جایی که این شخصیت تا پیش از این سابقه صداپیشگی در قسمت سوم مجموعه (Gears of War ۳) را داشته است، بنظر می‌رسد که این معرفی مربوط به یک نسخه جدید از بازی اشاره خواهد کرد.

مرتبط با بازی؛ یک معرفی انحصاری از Gears Of War در این هفته. منتظر باشید…

آخرین نسخه از این مجموعه پرطرفدار توسط استودیو کوالیشن (The Coalition) توسعه یافت و در اکتبر سال ۲۰۱۶ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شد. لازم به ذکر است که آهنگ‌سازی این نسخه را رامین جوادی برعهده داشته است. داستان این نسخه ۲۵ سال بعد از قسمت قبلی اتفاق می‌افتد و بر روی پسر پروتاگونیست معروف این مجموعه یعنی مارکوس فنیکس تمرکز دارد. این نسخه در واقع اولین عنوان این مجموعه است که بدون کلیف بلیزینسکی تولید شده است. وی در سال ۲۰۱۲ میلادی شرکت Epic Games را ترک کرد و با همکاری دیگران استودیو باس کی پروداکشنز (Boss Key Productions) را تاسیس کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: