Anthem

«الکترونیک آرتز»: ما نمی‌خواهیم با Anthem یا Battlefield 2018 اشتباهات گذشته را تکرار کنیم

توسط محمد کرماجانی در ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت «الکترونیک آرتز» از تکرار نکردن اشتباهات گذشته در زمینه درآمدزایی در عناوین آینده خود از جمله Anthem و Battlefield ۲۰۱۸ می‌گوید، آیا واقعا این شرکت از این اشتباهات گذشته خود درس گرفته است؟ در ادامه با دنیای‌بازی همراه باشید.

چند روز پیش «الکترونیک آرتز» از تغییراتی در تیم اجرایی خود خبر داد، خانم «لاورا میِل» به عنوان مدیراجرایی استودیوها و هم‌چنین آقای «پاتریک سُدرلند» به عنوان مدیراجرایی طراحی منصوب شدند.

خبرگزاری The Verge موفق به انجام مصاحبه‌ای با پاتریک سُدرلند شده و ایشان ترسی از صحبت درباره شکست مفتضحانه‎ای که شرکت در موضوع لوت باکس‌های عنوان «جنگ ستارگان: جبهه نبرد ۲» (Star Wars Battlefront 2) متحمل شد، نداشته و هم‌چنین برنامه‌های شرکت برای تکرار نکردن این اشتباه را عنوان کرده است.

بخشی از صحبت های آقای سدرلند به شرح زیر است:

اگر بگویم ماجرای لوت باکس‌ها و اتفاقات «جبهه نبرد ۲» تاثیری برروی الکترونیک آرتز به عنوان یک شرکت و ما به عنوان یک سیستم مدیریتی نگذاشته، دروغ گفته‌ام. ما می‌توانیم از آن دور شویم و طوری وانمود کنیم که هیچ اتفاقی رخ نداده یا اینکه می‌توانیم مسئولانه رفتار کنیم، قبول کنیم اشتباهاتی داشته‌ایم و آن‌ها را یاد بگیریم.

در واقع، ما برداشت‌های غلطی از پیاده‌سازی این سیستم (پرداخت درون برنامه‌ای) داشتیم ولی مانند خیلی از عناوین دیگر ایده‌ای برای پیاده‌سازی آن در اختیار بود که متأسفانه، ما به شکل غلطی از آن استفاده کردیم. برای همین مجبور شدیم خیلی زود همه چیز را خاموش کنیم، پس از آن ما سیستم پیشرفت بازی را بازطراحی کردیم. به نظر میرسد مردم از این امر راضی‌اند، بازیکنان در حال برگشتن به بازی هستند و شاهد تعامل بیشتری از قبل هستیم.

مردم قبول دارند که ما قسمت بیشتر کار را درست انجام داده‌ایم، اما این بدان معنی نیست که ما خواهیم ایستاد، ما به بهبود بازی را ادامه می‌دهیم و درباره محصولات آینده با احتیاط عمل خواهیم کرد.

ایشان ادامه دادند

برای ما روشن است که بازیکنان دید متفاوتی نسبت به ما، از شرکت دارند و به عنوان مدیراجرایی شرکت که بسیاری از استودیوها را کنترل می‌کند، باید این را جدی بگیرم. ما باید به آنها گوش دهیم و بفهمیم چه چیز باعث این شده و در مورد آینده محتاط‌تر عمل کنیم.

اولین آزمون بزرگ برای این سیاست جدید، عنوان Battlefield 2018 خواهد بود که گمان میرود در جریان جنگ جهانی دوم رخ خواهد داد. این عنوان به احتمال بسیار در جریان کنفرانس مطبوعاتی EA Play در جریان E3 2018 رونمایی میشود.

کنفرانس این شرکت در روز ۱۹ خرداد (۹ ژوئن) ساعت ۱۱ به وقت محلی برگزار خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: