کارگردان بازی Tekken 7 از تاثیرگذاری منفی قفل دنوو بر عملکرد بازی می‌گوید

توسط محمد کرماجانی در ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

ظاهرا آخرین عنوان از مجموعه «تکن» (Tekken)، یعنی بازی Tekken 7 بر روی نسخه رایانه‌های شخصی به مشکل عملکرد برخورده و کارگردان این بازی قفل نرم افزاری دنوو را مقصر می‌داند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ماه گذشته، در تجزیه و تحلیل فنی Durante از قفل دنوو در بازی Final Fantasy XV: Windows Edition مشخص شد که این قفل زمان بارگذاری بازی را افزایش می‌دهد، اما تاثیری در عملکرد آن ندارد. همان‌طور که بسیاری از گیمرها گمان می‌کردند (گزارش: قفل «دنوو» هیچ تاثیر منفی روی عملکرد بازی Final Fantasy XV Windows Edition ندارد).

با این حال چند روز پیش کارگردان بازی Tekken 7 آقای Katsuhiro Harada از طریق توییتر اعلام کرد که Denuvo DRM مسئول افت فریم نسخه PC این عنوان است، بویژه زمانیکه بازیکنان از Akuma’s Shakunetsu Hadouken استفاده میکنند.

Harada همچنین گفته بود که دنوو باید سریعا این مشکل را رفع کند. زمانی‌که این اتفاق رخ دهد «باندای نامکو» با یک بروزرسانی این مشکل را مرتفع سازد.

او، هم‌چنین در جواب به سوال برخی طرفداران نیز پاسخ داده بود:

بروزرسانی‌های بازی ادامه خواهند داشت، هم‌چنین بروزرسانی های قفل نرم افزاری. کرک کردن نسخه‌های قدیمی چندان مهم نیست، همان‌طور که گفتید قفل نرم‌افزاری بی‌معنی است .در هر صورت من به پایرت/کرک شدن بازی اهمیتی نمی‌دهم، این فقط برای حقوق شرکت‌های دیگر است.

بازی Tekken 7 در ژوئن سال ۲۰۱۷ برای سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. طبق نقدهای منتشر شده برای این عنوان، تخت پادشاهی بازی‌های مبارزه‌ای را تصاحب کرد (هرچند که ممکن است بزودی توسط عنوان دیگری از «باندای نامکو یعنی» Soulcalibur VI تهدید شود).

این بازی، اخیرا پروتاگونیست اصلی Final Fantasy XV یعنی «نوکتیس لوئیس» را به لیست شخصیت هایش اضافه کرد. هرچند دارندگان اکس‌باکس وان اکس باید مدتی برای بروزرسانی این عنوان برای کنسولشان صبر کنند، همان‌طور که Harada در فوریه گفته بود که آنها ابتدا باید نسخه آنریل انجین ۴ را بروزرسانی کنند. هم‌چنین گفته می‌شود اگر تقاضا به اندازه کافی وجود داشته باشد یک پورت برای پلتفرم نینتندو سوئیچ نیز در دسترس خواهد بود.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: