حالت و نقشه چندنفره جدیدی برای بازی Call of Duty: WWII معرفی شد

توسط میلاد شجری در ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۷:۰۰

استودیو اسلج‌همر گیمز بصورت رسمی از حالت Ground War و همچنین یک نقشه چند نفره جدید برای بازی Call of Duty: WWII رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

چندی پیش بود که از دومین بسته‌الحاقی بازی Call of Duty: WWII به نام The War Machine رونمایی شد و سرانجام هفته گذشته در دسترس کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار گرفت. حال در جدیدترین اخبار بازی، استودیو اسلج‌همر گیمز (Sledgehammer Games) و شرکت اکتیویژن (Activision)، به ترتیب توسعه‌دهنده و ناشر بازی، به همین زودی از محتویات جدید برای بازی رونمایی کردند. طبق گفته توسعه‌دهنده، یک حالت بسیار درخواست شده توسط طرفداران و همچنین یک نقشه چند نفره جدید قرار است بزودی در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

این حالت جدید با نام Ground War شناخته شده و تقریبا مشابه با دیگر حالت‌های استاندارد بازی است با این تفاوت که ۱۸ بازیکنان را به جای ۱۰ بازیکن به دو دسته تقسیم کرده و در مقابل یکدیگر قرار می‌دهد. نقشه جدید نیز بنظر می‌رسد که نقشه Headquarters باشد که بعد از عرضه بروزرسانی جدید به یکی از نقشه‌های بخش چندنفره بازی برای انتخاب تبدیل می‌شود. اندازه این نقشه و اینکه کدام حالت‌ها در آن قابل انجام است هنوز مشخص نشده، اما ما می دانیم که این نقشه بصورت رایگان در دسترس تمامی بازیکنان قرار خواهد گرفت. در ادامه می توانید تصاویر جدید این محتویات را مشاهده نمایید:

ازی Call of Duty: WWII در تاریخ دوازدهم آبان‌ماه ۹۶ (سوم نوامبر ۲۰۱۷) روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شد. لازم به ذکر است که بسته‌الحاقی The War Machine هم‌اکنون روی کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۱۴.۹۹ دلار در دسترس بوده و چندی بعد برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: