تعداد بازیکنان عنوان Rainbow Six Siege به ۳۰ میلیون نفر رسید

توسط میلاد شجری در ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۴:۰۰

شرکت یوبی‌سافت ساعاتی پیش در خبری از ۳۰ میلیون نفری شدن بازیکنان عنوان Tom Clancy’s Rainbow Six Siege خبر داد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود اینکه بازی Rainbow Six Siege در هنگام انتشار در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ میلادی با مشکلاتی روبه‌رو بود اما شرکت یوبی‌سافت به آن باور داشت و به طور پیوسته به پشتیبانی خود از بازی ادامه داد که این امر، رفته رفته تعداد بازیکنان این عنوان را افزایش داد تا امروز در جدیدترین اخبار بازی، این شرکت از رسیدن تعداد بازیکنان این عنوان به ۳۰ میلیون نفر خبر داد. الکساندر رمی کارگردان بازی Tom Clancy’s Rainbow Six Siege در شرکت یوبی‌سافت در بیانیه‌ای در این باره صحبت کرده است؛

از طرف تمام اعضای تیم سازنده، ما می‌خواهیم از تک تک بازیکنان جامعه خود برای پشتیبانی از بازی Rainbow Six Siege تشکر کنیم. بازیکنان ما مهمترین و ارزشمندترین المان این بازی هستند. در سه سال گذشته ما تلاش کردیم تا به یک جامعه متحد و یک‌پارچه، همان‌طور که دنیای همیشه در حال گسترش بازی را رسد و تکامی می دادیم، برسیم. ما بسیار بسیار مفتخر هستیم که به چنین امری دست یافته‌ایم و ما هر آنچه در توان داریم را انجام خواهیم داد تا بتوانیم دل تک‌ تک بازیکنانی که به فکر تجربه بازی هستند را بدست آوریم.

این خبر در حالی منتشر شد که یوبی‌سافت از برنامه‌های خود برای آینده بازی نیز خبر داد. در حالی که بازی Rainbow Six Siege هم‌اکنون دارای ۳۸ اپراتور برای انتخاب است، شرکت یوبی‌سافت قصد دارد تا چند سال آینده این تعداد را به رقم صد برساند؛ بنابراین پشتیبانی از بازی به همین زودی‌ها به اتمام نمی‌رسد. در ادامه می توانید ویدیو جدید بازی بنماسبت سی میلیونی شدن بازی مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات

بازی Rainbow Six Siege روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: