The-Walking-Dead-season-8

همکاری AMC و PUBG در رویداد Survival Sunday

توسط امیر حسین هادیان در ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۳:۳۰

با توجه به تشابه زیاد بازی PUBG و سریال پربیننده شبکه AMC یعنی «مردگان متحرک» (The Walking Dead)، اصلا عجب نیست اگر این دو به‌گونه‌ای با هم تلفیق شوند. این هفته در رویداد Survival Sunday قرار است شاهد این اتفاق باشیم. در ادامه با وبسایت دنیای بازی همراه باشید.

در جریان خود رویداد نیز تورنومنتی بین ۸ کاربر سایت Twitch برگزار خواهد شد. این ۸ نفر، در قالب دو تیم چهار نفره مقابل هم قرار خواهند گرفت. شرکت کنندگان این تورنومنت Sacriel, ChocoTaco, Anthony_Kongphan, iiJERiiCHOii, VernNotice, GoldGlove, JoshOG و Fairlight_Excalibur از مشترکین سایت Twitch هستند. گزارش رویداد این تورنومنت هم بر عهده «دِد فلیپ» و «اسکات کُلترین کُل» خواهد بود.

با نزدیک شدن به رویداد Survival Sunday که روز یکشنبه ۱۵ آوریل برگزار خواهد شد، شبکه AMC تصمیم دارد تا با همکاری وب‌سایت Twitch، تورنومنتی در بازی PUBG اجرا کند. این مسابقه، به دلیل مصادف شدن تاریخ این رویداد با پخش آخرین اپیزود فصل چهارم سریال «مردگان متحرک» و همینطور اولین اپیزود از نسخه فرعی همین سریال به نام Fear the Walking Dead از شبکه AMC برگزار می شود.

در این تورنومنت دو تیم ۸ نفره در حالت زامبی در مقابل هم قرار خواهند گرفت. هر تیم، نماینده ی یکی از دو سریال این شبکه یعنی The Walking Dead و Fear OF Walking Dead هستند. در پایان، لازم به ذکر است که این تورنومنت در روز یکشنبه ۱۵ آوریل ۲۰۱۸ ساعت ۴ عصر شروع می شود و حدودا بعد از چهار ساعت به اتمام می‌رسد. ساعت هشت شب شروع پخش این دو سریال محبوب، در شبکه پخش خانگی است و قرار است این تورنومنت تا قبل از شروع پخش آنها به اتمام برسد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: