0 نظر

بازی The Division برروی اکس‌باکس وان اکس قدرت‌مندتر از پلی‌استیشن 4 پرو عمل میکند

توسط در 8 ماه پیش
 

بررسی‌های صورت گرفته، عنوان The Division برروی اکس‌باکس وان اکس در حدود 44 درصد پیکسل بیشتری نسبت به رقیب خود پلی‌استیشن 4 پرو رندر میکند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بروزرسان اکس‌باکس وان اکس این عنوان در کنار پچ 1.8.1 در این هفته منتشر شد، هرچند که «یوبی‌سافت» اطلاعات کمی از آن را در اختیار عموم قرار داد، این موارد شامل رندرینگ 4K و جلوه‌هایی از جمله رفلکشن بهبود یافته و جزئیات بیشتر اشیاء است.

دیروز، کانال یوتیوب VG Tech طی یک بررسی که عمدتا به پیکسل‌ها برمی‌گردد، این عنوان را برروی دو کنسول آزمایش کرد. طبق یافته‌های آنها، بازی The Division برروی اکس‌باکس وان اکس از وضوح تصویر پویا استفاده می‌کند (درست به مانند پلی‌استیشن 4 پرو). کم‌ترین مقدار، بروی 1850×3290 قرار گرفته هرچند که در اکثر اوقات این عنوان برروی وضوح تصویر 4K واقعی (2160×3840) اجرا می‌شود. چنین امری با توجه به دنیای باز و وسیعی که استودیو «یوبی‌سافت مَسیو» خلق کرده واقعا تحسین برانگیز است.

در مقام مقایسه، پلی‌استیشن 4 پرو به ندرت به وضوح تصویر 4K واقعی نزدیک می‌شود. VG Tech پایین‌ترین وضوح تصویر را 1368×2432 گزارش می‌کند در حالی که وضوح تصویر متوسط در اکثر صحنه‌های گیم‌پلی 1620×2880 است. در حقیقت، همان‌طور که اطلاع دارید وضوح تصویر 4K واقعی به بیش از 8 میلیون پیکسل می‌رسد در صورتی که 1620×2880 کمی بیشتر از 4.6 میلیون است، و این یعنی چیزی در حدود 44 درصد پیکسل بیشتر برای کنسول مایکروسافت وجود دارد.

به شکل جالبی هر دو نسخه از فناوری Temporal Reconstruction استفاده می‌کنند، اما این مورد تنها زمانی وجود دارد که وضوح تصویر پویا فعال می‌شود. نسخه اکس‌باکس وان اکس نیز برروی 30 فریم بر ثانیه قفل شده و فقط بعضی مواقع در نقشه بازی افت میکند.

بدیهی است، به لطف قابلیت‌های پیشرفته‌ای چون، NVIDIA’s HBAO+, PCSS و HFTS نسخه رایانه‌های شخصی این عنوان هم‌چنان بهترین گزینه از نظر گرافیکی است. متاسفانه، در حال حاضر هیچ‌کدام از نسخه‌های بازی از HDR پشتیبانی نمی‌کنند، چیزی که انتظار می‌رود نسخه بعدی این عنوان که قرار است در نمایشگاه E3 2018 در ماه ژوئن معرفی می‌شود، حاضر باشد.

اولین نظر را شما بدهید!
 
ارسال دیدگاه »

 

شما باید ورود برای ارسال نظر