تماشا کنید: تریلر جدید بازی Overkill’s The Walking Dead با محوریت شخصیت مایا

توسط میلاد شجری در ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۸:۰۰

استودیو اورکیل سافتور ساعاتی پیش تریلر جدیدی از بازی Overkill’s The Walking Dead جهت معرفی شخصیت مایا منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو Overkill Software ساعاتی پیش در جدیدترین اخبار بازی، تریلر سینمایی جدیدی از عنوان اول شخص و شوتر خود که از ویژگی‌های Co-op بهره می‌برد، یعنی بازی The Walking Dead منتشر کرده است. در این تریلر با شخصیت مایا آشنا می‌شونیم. لازم به ذکر است که بازی The Walking Dead از چهار شخصیت قابل انتخاب بهره می‌برد و ما پیش از این با شخصیت ایدان آشنا شدیم. در ادامه می‌توانید تریلر جدید را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات | مشاهده در یوتیوب

بازی The Walking Dead که اقتباسی از کتاب‌های کامیک نوشته شده توسط رابرت کرکمن شده در ایالت واشنگتن کشور آمریکا شمالی اتفاق می‌افتد؛ جایی که شیوع یک نوع بیماری موجب زنده شدن مردگان شده است. تا چهار بازیکن می توانند در این بازی Co-op حضور یابند و ماموریت‌ها و یورش‌های مختلف آن را انجام دهند. آن‌ها وظیفه دارند تا برای تدارکات و بازماندگان امنیت ایجاد کرده تا بتوانند اردوگاه اصلی خود را در برابر تهدیدات مردگان و زندگان تقویت کنند. لازم به ذکر است که هر شخصیت قابل بازی در عنوان The Walking Dead دارای قابلیت‌های منحصر بفرد، درخت مهارت و پیش‌زمینه داستانی می‌باشد.

بازی The Walking Dead محصول استودیو اورکیل سافتور در ماه آگوست سال ۲۰۱۴ میلادی معرفی شد و بعد‌ها در ماه ژانویه سال ۲۰۱۶ عرضه آن تا اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی تاخیر خورد. کمی بعد در ماه می سال ۲۰۱۷ میلادی نیز دوباره بازی با تاخیر مواجه شد و عرضه آن به اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی موکول شد. هنوز تاریخ مشخص و دقیقی برای عرضه بازی در دسترس نمی‌باشد اما گفته شده این عنوان قرار است بر روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهند گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید