تماشا کنید: تریلر بسته گسترش‌دهنده بازی Skyforge

توسط مسعود فقیه در ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ , ۰۹:۱۰

این بسته گسترش‌دهنده Overgrowth نام دارد و کلاس قدرتمند جدیدی از میج‌ها را به بازی Skyforge اضافه می‌کند. در ادامه همراه دنیای‌ بازی باشید.

این هفته بازی Skyforge جدیدترین بسته‌گسترش‌دهنده‌ی خود را که ماه پیش میلادی نوید انتشار ان را داده بود سرانجام عرضه کرد. بسته‌گسترش‌دهنده‌ی Overgrowth شامل ماموریت‌های داستانی تقویت‌شده، نوع جدیدی از Challenge System است و کلاس جدیدی از میج‌ها با نام Grovewalker را در دسترس کاربران قرار خواهد داد.

Grovewalkerها میج‌های قدرتمندی که توانایی انجام حملات مخرب در فواصل بالا را دارا هستند و جادوها‌یشان نشات گرفته از نیروی طبیعت است. این تریلر توانایی‌های گوناگون این کلاس جدید را به نمایش می‌گذارد و یکی از این توانایی‌ها Breath of the Forest نام دارد. این توانایی، این قابلیت را به میج‌ها می‌دهد تا بتوانند دشمنان خود را با وسیله‌ی نیروی باد به اطراف پرتاب کنند. ویژگی دیگر این کلاس جدید توانایی پراکندن دانه‌هایی در میدان نبرد است که تبدیل به گیاهانی شده که دشمنان را هدف حمله قرار می‌دهد. همچنین، این Grovewalkerها می‌توانند با تغییر شکل دادن و ایجاد زرهی برای خود، به‌مانند یک تانک دشمنان خود را در میدان نبرد نابود کنند.

این تریلر علاوه بر معرفی کلاس جدید و پرداختن به داستان بازگشت الهه Tessa، سیستم Challenge جدید بازی را نیز معرفی می‌کند که به کاربرانی که ماموریت‌های بازی را با موفیقت به پایان رسانده باشند، اچیومنتی با یک عنوان خاص ارائه می‌دهد.

بازی Skyforge در سبک MMORPG هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس است و لازم به ذکر است که این به‌روز رسانی رایگان است. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی را مشاهده نمایید:

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید