بازی های سگا برای نینتندو سوییچ عرضه می شوند.

شرکت «سگا» مجموعه Sega Ages را برای کنسول نینتندو سوئیچ معرفی کرد

توسط تمنا افلاکی در ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۲:۰۰

شرکت «سگا»، قرار است تعدادی از عناوین قدیمی خود را برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه کند. این بازی‌ها، شامل Fantasy Star، Sonic the Hedgehog و Thunder Force IV است. این شرکت، در طول رویداد طرفداران سگا که امروز برگزار شد، اعلام کرد این مجموعه با اسم Sega Ages عرضه خواهد شد. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

بیش از پانزده بازی برای مجموعه Sega Ages عرضه خواهد شد، با این حال، در رویداد امروز فقط سه عنوان از این بازی‌های این لیست تایید شدند. استودیو «اِم ۲»، که مسئول عرضه عناوین دوباره منتشر شده شرکت «سگا»، مانند مجموعه‌ی ۳D Classics برای کنسول نینتندو ۳DS و مجموعه Sega Ages برای پلی‌استیشن ۲ را برعهده داشت، هم‌اکنون در پروژه Sega Ages کنسول سوئیچ مشغول به کار است.

شرکت داشتنِ استودیو «ام ۲» در این برنامه خبر خوبی برای طرفداران سگا است، کار توسعه دهندگان  این شرکت در تبدیل و بازگردانی بازی های ۸-بیت و ۱۶-بیتی بی نظیر است. البته، این خبر برای صاحبان نینتدو سوییچ خیلی آرامش بخش نیست، زیرا به امید یک کنسول بالقوه و اختصاصی بودند، در حالی که شرکت های «سگا»، «کپکام» و «اِس‌اِن‌کِی» روی دوباره عرضه کردن بازی های خود تمرکز کرده اند.

بازی های سگا برای نینتندو سوییچ در اوایل این تابستان عرضه خواهند شد. منتظر خبرهایی از سگا هستیم که آیا این سری بازی ها در غرب هم منتشر خواهند شد یا خیر.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید