تدابیر شرکت «یوبی‌سافت» برای اضافه کردن محتویات بیشتر به بازی Far Cry 5

توسط امیر حسین هادیان در ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۱:۳۰

مجموعه بازی «فار کرای» (Far Cry) یکی از معدود بازی‌هایی است که در هر شماره، با اضافه کردن مواردی در روند بازی، تغییراتی را ایجاد کرده است. اما، شرکت «یوبی‌سافت» ماهیت اصلی بازی را حفظ کرده است. حال در آخرین شماره از این مجموعه، یعنی بازی Far Cry 5، سازندگان به فکر به وجود آوردن رویه‌ای برای تکراری نشدن روند بازی پس از اتمام حالت داستانی بازی بوده‌اند. برای اطلاعات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.

اولین نکته ای که شکرت «یوبی‌سافت» برای عدم تکراری شدن روند بازی در نظر گرفته، چالش‌های هفتگی است. در هفته‌ی اول شما با چالش نجات دادن حیوانات از آتش شعله‌ور و ککتل ملتو است. اما هفته دوم، این بازی شما را با چالش‌های آنلاین مواجه می‌کند.

حالت آنلاین بازی Far Cry 5 شامل تفاوت‌هایی مانند تعداد زیادی نقشه، است که هر کدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. در کنار این مورد، شما می‌توانید مراحلی را نیز در حالت آنلاین طراحی کنید تا دیگر کاربران آنلاین آن‌ها را تجربه کنند و هم‌چنین قادر خواهید بود تا مراحلی که سایر کاربران طراحی کرده‌اند تکمیل کرده و به تجربه ی بیشتری برسید.

بازیکنان با همین پیشرفت‌ها در حالت آنلاین، قادر خواهند بود تا بخش داستانی بازی را به شکل راحت‌تری روی درجه سختی بالاتر، تجربه کنند. در کنار این موارد، در بازی Far Cry 5 می‌توانید از تفریحات سالم همچون ماهی‌گیری و لذت بردن از طبیعت نیز استفاده کنید.

در نظر داشته باشید که شما در طول بازی نه تنها بر روی زمین، بلکه از آسمان نیز می‌توانید استفاده کنید. به این صورت که شما قادر خواهید بود با کمک از Adelaide Drubman به منظور پیشتیبانی هوایی، برای تکمیل ماموریت خود کمک بگیرید.

هم‌چنین، سیستم طراحی و شخصی‌سازی هلیکوپترها نیز به سطح بسیار بالایی رسیده است و شما خواهید توانست هلیکوپتر شخصی خود را طراحی کرده و از هر سلاحی که نیاز دارید به روی آن استفاده کنید. لازم به ذکر است که در طول بازی، شما قابلیت بازی کردن دوباره برخی از مراحل را نیز دارید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: