اولین محتوای اضافی بازی Sea of Thieves به‌زودی منتشر خواهد شد

توسط محمد کرماجانی در ۲۶ فروردین ۱۳۹۷ , ۲۰:۰۰

اولین محتوای اضافی بازی Sea of Thieves در اوایل اردیبهشت ماه در دسترس خواهد بود، هم‌چنین پنج بروزرسان دیگر نیز برای انتشار در سال جاری برنامه ریزی شده‌اند. با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، استودیو «ریر» اولین بروزرسانی بازی Sea of Thieves را با نام Hungering Deep معرفی کرد. این بروزرسان، در ماه May عرضه خواهد شد و پنج تای دیگر نیز برای سال ۲۰۱۸ برنامه‌ریزی شده‌اند. دو بروزرسانی برای تابستان در نظر گرفته شده که شامل یک کشتی جدید، قسمت جدیدی از نقشه، دشمنان، پاداش‌ها و مکانیک‌های بیشتر خواهند بود. در کنار بسته‌های الحاقی، بازیکنان Sea of Thieves می‌توانند منتظر رویدادهای هفتگی با اهداف و مکانیک‌های جدید باشند.

بروزرسانی ماه May شامل یک دشمن جدید خواهد بود که خدمه باید آن را در قالب یک رویداد منحصربفرد کشف و شکست دهند. هم‌چنین، مکانیک‌های جدیدی به همراه پاداش‌های جدید برای کمک کردن به بازیکنان در ماجراجویی‌هایشان اضافه خواهد شد.

آقای «جو نیت»، تهیه کننده اجرایی بازی Sea of Thieves توضیحاتی در همین راستا ارائه داد که به شرح زیر است:

ما به جامعه طرفداران خود گوش داده و می‌دانیم آن‌ها تمایل دارند که بدانند ما در آینده چه برنامه‌هایی برای رشد بازی Sea of Thieves داریم؛ همان‌طور که همیشه گفتیم، انتشار بازی فقط یک شروع است و ما این عنوان را با نظرات و پیشنهادهای جامعه خود رشد و تکامل خواهیم داد.

در زیر ویدیویی از صحبت های این استودیو درباره محتوای برنامه ریزی شده مشاهده میکنید:

قسمتی از ویدیو به شرح زیر است:

بروزرسانی و رویدادهای هفتگی

  • محتواهای جدیدی از جمله آیتم‌ها و مکانیک‌های جدید به همراه پاداش و هدف‌های جدید به بازی اضافه می‌شوند.
  • رویدادهای هفتگی مکانیک‌های جدیدی را معرفی می‌کنند یا اهداف سرگرم کننده‌ای برای بازیکنان پیش رویشان قرار می‌دهند.

اولین بروزرسانی بزرگ بازی با نام The Hungering Deep

  • این محتوا یک تهدید (دشمن) جدید را به جهان بازی اضافه می‌کند که خدمه باید با کمک یک‌دیگر آن را در یک رویداد منحصربفرد کشف و شکست دهند.
  • همچنین مکانیک‌های جدیدی را برای کمک به بازیکنان معرفی کرده و پاداش‌های خاصی نیز طی این رویداد به آنها اهدا می‌کند.

پنج محتوای اضافه برای سال ۲۰۱۸

  • این تابستان، شروعی برای Cursed Sails خواهد بود که شامل یک نوع کشتی جدید و سواحل فراموش شده است که به بازیکنان اجازه کشف بخش جدید و خطرناکی از جهان را خواهد داد. درست به مانند The Hungering Deep هر دوی این بروزرسانی‌ها شامل مکانیک‌های گیم‌پلی جدید برای بازیکنان و هم‌چنین دشمنانی تازه برای به چالش کشیدن آن‌ها است.
  • محتواها براساس بازخوردهای جامعه طرفداران بازی به رشد و تکامل ادامه خواهند داد، همان‌طور که استودیو «ریر» اولویت‌هایی برای حیوانات و کاپیتانی کشتی را تغییر داد. چیزهای دیگری تا به‌حال به قسمت های دیگر اضافه شده‌اند؛ انتظار می‎رود برنامه‌های تنظیم شده به خوبی برای این عنوان اجرا شوند و شاهد دست‌یابی به عملکردی بهتر برای این بازی باشیم.

در انتها لازم به ذکر است که تمام محتواهای فوق بدون هیچ‌گونه هزینه اضافی در اختیار دارندگان Sea of Thieves قرار خواهد گرفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: