استودیو مخفی شرکت ۲K Games در حال ساخت BioShock جدید است

توسط میلاد شجری در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۳:۰۶

گزارشی جدید حاکی از آن است که یک استودیو مخفی در شرکت ۲K Games در حال کار برروی نسخه جدید بازی BioShock است؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این حقیقت که نسخه جدید بازی BioShock در حال ساخت است، مطمئنا به کسی شوک وارد نمی‌کند. طبق جدیدترین اخبار بازی و گزارش منتشر شده توسط وبسایت Kotaku، اعضای سابقه استودیو سازنده بازی Mafia III یعنی Hangar 13 به یک استودیو کاملا مخفی ملحق شده‌اند تا برروی نسخه جدید بازی BioShock با نام رمز Parkside کار کنند.

بعد از اخراج تعدادی از اعضای استودیو Hangar 13 در ماه فوریه سال جاری میلادی، بسیاری از کارکنان به استودیو‌های دیگر پیوسته یا به اعضای تیم سازنده Parkside پیوستند. در این میان، دیگر اعضای باقی‌مانده استودیو نیز در تاریکی باقی‌ماندند و هیچ خبری درباره اینکه پروژه جدید چه بود، نداشتند. یک منبع نزدیک به وبسایت کوتاکو گفته است؛

اگر یکی از اعضای استودیو Hangar 13 برای کسب اطلاعات بیشتر از پروژه، سعی به برقراری ارتباط با آن‌ها می‌کرد، می‌گفتند؛ ما نمی‌توانیم درباره‌اش زیاد صحبت کنیم.

در جلسات مالی زیادی که در سال مالی گذشته برقرار شد؛ شرکت Take-Two اعلام کرد که شرکت ۲K Games در حال کار برروی یک نسخه جدید بسیار موردانتظار از یکی از بزرگترین فرانچایز‌های خود است. بسیاری فکر می‌کنند که این نسخه جدید در واقع نسخه بعدی بازی BioShock یا Borderlands می‌باشد. در حالی که بسیاری به این نتیجه رسیده‌اند که این عنوان، Borderlands 3 است اما بسیاری نیز عقیده دارند که ممکن است عنوان جدید، نسخه بعدی بازی BioShock باشد؛ چراکه این فرانچایز برای شرکت بسیار مهم است. در این میان نیز شرکت تیک-تو هرگز اطلاعاتی درباره بازی‌های معرفی نشده خود در میان نمی‌گذارد اما به استودیو‌ها این اجازه را می‌دهد تا زمان مناسب برای معرفی پروژه خود را انتخاب کنند.

در سال ۲۰۱۳ میلادی، تهیه کننده سابق بازی Gears of War به نام آقای راد فرگوسن که به استودیو Irrational Games پیوست تا در توسعه بازی BioShock Infinite همکاری داشته باشد، اعلام کرد که قرار است هدایت یک استودیو جدید از شرکت ۲K Games که در Bay Area قرار دارد را برعهده بگیرد. شرکت ۲K نیز این خبر فرگوسن را تایید کرد اما هیچ اطلاعاتی درباره استودیو و عنوانی که قرار است روی آن کار کنند، به میان نگذاشت. هنوز معلوم نیست که این استودیو در حال کار روی نسخه جدید BioShock است یا خیر اما مدارک کوچکی وجود دارند که این خبر را تایید می‌کنند.

در سال ۲۰۱۴ میلادی، کن لوین اعلام کرد که استودیو سازنده بازی BioShock یعنی Irrational Games را تعطیل کرده است و شرکت ۲K Games نیز ممکن است که حقوق مجموعه را حفظ کند. شرکت مادر ۲K Games یعنی Take-Two چندین ماه بعد اعلام کرد که استودیو ۲K Marlin واقع در ایالت کالیفرنیا قرار است که مسئولیت آینده بازی بایوشاک را برعهده بگیرد. نکته جالب اینجاست که ۲K Marlin دقیقا کنار استودیو Hangar 13 در مکانی به نام Bay Area قرار دارد.

راد فرگوسن در سال ۲۰۱۴ میلادی مجبور به ترک استودیو بدون نام گرفت تا رهبری استودیو Black Tusk واقع در ونکوور کانادا را برای ساخت بازی Gears of War 4 را برعهده بگیرد. اطلاعات بیستر درباره اینکه همکاری وی با شرکت ۲K Games روی چه پروژه‌ای بوده، هیچوقت منتشر نشد. 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: