Mega Man X legacy collection بازی Mega man X series

تماشا کنید: تریلر رسمی بازی Mega Man X Legacy Collection 1 & 2 منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۸:۵۰

بازی Mega Man X Series در مرداد امسال برای کنسول های نسل فعلی و Mega Man X legacy collection برای PC ،PS4، نینتندو سوییچ و Xbox One عرضه خواهد شد؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

کپکام اطلاعات جدیدی را در مورد Mega Man X legacy collection 1& 2 منتشر کرد. طبق گفته‌های ناشر، بازی Mega Man X legacy collection 1& 2 در دوم مرداد ماه برای PC ، PS4 ، نینتندو سوییچ و Xbox One عرضه خواهد شد؛ این مجموعه بازی شامل ۸ سری از بازی Mega man X series می‌شود.

شبیه به Mega Man legacy collection 1& 2 که برای نینتندو سوییچ در اوایل سال جاری منتشر شد، Mega Man X legacy collection 1& 2 نیز در یک پَک با قیمت ۳۹.۹۹ دلار عرضه خواهد شد که هر مجموعه روی یک دیسک جدا قرار دارد، اما اگر بازی را به صورت فیزیکی برای نینتندو سوییچ خریداری کنید، برای مجموعه ۱ یک کارتریج و برای مجموعه دوم از این بازی یک گیفت کارت دیجیتال دریافت خواهید کرد. اگر نمی‌خواهید بازی را به صورت فیزیکی خریداری کنید، یا اینکه فقط یکی از مجموعه‌ها را می‌خواهید، می‌توانید هر مجموعه را به صورت جداگانه با قیمت ۱۹.۹۹ دلار تهیه کنید.

Mega Man legacy collection 1 شامل: Mega Man X ، X2 ، X3 ،X4 است، در حالی که Mega Man legacy collection 2 شامل ۵ سری آخر است.

در ابتدا این بمب‌افکن آبی رنگِ برجسته‌ی کپکام در سال ۱۹۹۳ به عنوان یک مجموعه اسپین‌آف شروع به کار کرد و بازی Mega man X series تا زمان انتشار Mega Man X8 در سال ۲۰۰۴  هیچ حق امتیازی به خود ندید. با وجود اینکه در سال‌های اخیر بازی Mega man X series زیر ذره‌بین بوده است، این بازی بین افراد زیادی محبوب شده و مدت زمان زیادی است که گرفتن حق امتیاز فروش برای پلتفرم‌های نسل فعلی برای این بازی مورد انتظار بوده است.

تریلر منتشر شده را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: