PS vita هنوز زنده است:آپدیت 3.68 برای PS vita

PS Vita هنوز زنده است، به‌روز رسانی ۳.۶۸ منتشر شد

توسط تمنا افلاکی در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۷:۲۰

PS Vita هنوز زنده است. بعد از مدتی که هیچ‌گونه به‌روز رسانی «میان‌افزاری» (Firmware) برای کنسول انجام نشد، اخیرا به‌روز رسانی ۳.۶۸ برای PS Vita این کنسول دستی و قابل حمل منتشر شد. این به‌روز رسانی برای افرادی که می‌خواهند از قابلیت‌های آنلاین استفاده کنند، ضروری‌ست؛ در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

سونی هنوز این به‌روز رسانی را در آرشیو خود وارد نکرده است، پس این‌که چه چیزی در این به‌روز رسانی PS ٰVita وجود دارد هنوز مشخص نیست. به‌روز رسانی‌های اخیر به بالا بردن ثبات سیستم نرم افزاری پرداخته بود؛ بنابراین دوباره، این به‌روز رسانی نیز احتمالا روی تقلب و مسدود کردن عامل سواستفاده تمرکز کرده است؛ چون مدتی است به‌روز رسانی که قابلیت شاخصی به PS Vita اضافه کند، عرضه نشده است.

به نظر می‌رسد جلوگیری از دزدی و تقلب محتمل‌ترین دلیلی است که این به‌روز رسانی منتشر شده است. ظاهرا PS vita hacking scene  یک کد سواستفاده برای به‌روز رسانی ۳.۶۷ پیدا کرده که ظاهرا برای انتشار در سال ۲۰۱۸ در برنامه بود.

علی‌رغم این‌که محبوبیت PS Vita در سال گذشته کاهش یافته بود، بازی‌های جدید این روند را کند کردند و هم‌چنین کنسول‌های دستی جدید در خرده فروشی‌های آمریکای شمالی به سختی پیدا می‌شود.

به محض اینکه سونی اخبار جدیدی را در مورد ویژگی‌های به‌روز رسانی ۳.۶۸ برای PS Vita منتشر کند، دنیای بازی اخبار مربوط به اینکه در این به‌روز رسانی چه چیزی اضافه شده است را در اختیار شما می‌گذارد، اما شرط می‌بندیم این به‌روز رسانی قرار است سومین به‌روز رسانی «ثبات سیستم» در سال گذشته باشد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: