تماشا کنید: ویدیو جدید بازی God of War زمان عرضه بازی روی PSN را مشخص می‌کند

توسط میلاد شجری در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۹:۳۰

شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی ویدیو جدیدی از بازی God of War منتشر کرده است که زمان در دسترس قرار گرفتن بازی روی فروشگاه پلی‌استیشن را نشان می‌دهد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

تنها یک هفته به عرضه رسمی بازی God of War باقی‌مانده است و چندی پیش نیز نقدها و نمرات آن منتشر شد که نشان از یک انحصاری فوق‌العاده دیگر از سوی سونی و استودیو سانتا مونیکا می‌دهد. در خبری مرتبط نیز مشخص شد که بازی دارای چهار درجه سختی در کنار یک حالت جدید مخصوص صفحه نمایش خواهد بود. حال در جدیدترین اخبار بازی، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی تریلر جدیدی از این بازی بسیار موردانتظار استودیو سانتا مونیکا منتشر کرده است. این تریلر که سی ثانیه زمان دارد، شامل تصاویری فوق‌العاده باکیفیت از نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو گاد آو وار می‌باشد. در انتها نیز مشخص می‌شود که بازی God of War برای کسانی اقدام به پیش‌خرید کرده‌اند در نیمه شب روز سی‌و‌یکم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (بیستم آوریل ۲۰۱۸) روی فروشگاه پلی‌استیشن در دسترس قرار خواهد گرفت. در ادامه تریلر جدید را مشاهده نمایید:

دانلود از آپارات | مشاهده در یوتیوب

بازی God of War توسط استودیو سانتا مونیکا و به کارگردانی کوری بارلوگ توسعه‌ یافته و قرار است در تاریخ سی‌و‌یکم فروردین‌ماه ۱۳۹۷ (بیستم آوریل ۲۰۱۸) توسط شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ با قیمت ۶۰ دلار عرضه شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از این عنوان می توانید پیش‌نمایش بازی از وبسایت دنیای بازی را مطالعه نمایید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید