god-of-war

تماشا کنید: تریلر سیستم جدید مبارزه کریتوس در بازی God of War

توسط امیر حسین هادیان در ۲۵ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۷:۳۰

همان‌طور که پیش‌تر در خبرها متوجه شده‌اید، سیستم مبارزه‌ی شخصیت کریتوس در آخرین سری از بازی God of War با سایر موارد این سری بازی متفاوت است. به جرات می‌توان گفت که این تغییرات یکی از بزرگ‌ترین ریسک‌های شرکت سازنده این بازی یعنی استودیو Santa Sonica بوده است. در ادامه همراه دنیای بازی باشید.

حال در این تریلر که به تازگی منتشر شده است به بررسی سیستم مبارزه‌ی شخصیت اصلی بازی یعنی کریتوس پرداخته شده است. به این صورت که توضیحاتی در مورد سیستم ارتقای قابلیت‌های سه گانه‌ی به نمایش گذاشته شده است. سپس این سیستم را تا حدودی برای شما توضیح داده و با استفاده از همین سه سلاح (تبر، سپر و تیر و کمان) با یک ترول آتشین به مبارزه  می‌پردازد.

سیستم جدید مبارزه:

از جمله تغییراتی که در God of War قابل مشاهده است، سرعت درگیری کریتوس با دشمن اصلی خود در این تریلر، یعنی ترول است. به این صورت که به جای به دل دشمن زدن های پی در پی کریتوس در طول درگیری، کاربرد فقط عقب ایستاده و با پرتاب کردن تبر خود، به ضربه زدن به ترول پرداخته است.

البته، در این تریلر به مواردی مانند شخصی‌سازی نبردهای کریتوس نیز اشاره شده است. به این صورت که شما محدود به یک روش مبارزه‌ای در بازی نیستید و به نسبت به علاقه و توانایی‌های مورد نظر خود باید به ارتقای قدرت‌ها پرداخته و روش مبارزه‌ی خاص خود را به پیش بگیرید.

در ادامه این مطلب از وب‌سایت دنیای بازی می توانید از تریلر سیستم جدید مبارزه کریتوس در God of War دیدن کنید.

 

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید