زمان برگذاری مراسم BlizzCon 2018 مشخص شد

توسط میلاد شجری در ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ , ۱۶:۳۰

شرکت بلیزارد اینترتیمنت ساعاتی پیش جزییات زمان برگذاری مراسم BlizzCon 2018 را اعلام کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

مراسم سالانه شرکت بلیزارد به نام BlizzCon امسال نیز قرار است برگذار شود و حالا این شرکت در جدیدترین اخبار بازی، جزییات زمان برگذاری این مراسم در سال ۲۰۱۸ میلادی را اعلام کرد. طبق اعلام بلیزارد؛ مراسم BlizzCon 2018 در روز‌های یازدهم و دوازدهم آبان‌ماه ۹۷ (۲ و ۳ نوامبر ۲۰۱۸) در مرکز همایش‌های آناهیم برگذار خواهد شد. در اقدامی دیگر نیز این شرکت تاریخ برگذاری BlizzCon Opening Week را که شامل مسابقه‌های الکترونیکی مختلفی از بازی‌های این شرکت نظیر StarCraft II، Heroes of the Storm و World of Warcraft می‌شود را اعلام کرد؛ برای اولین‌بار قرار است که تعداد بلیت های محدودی برای این رویداد نیز بفروش برسد.

بلیت‌های همایش بلیزکان برای مدت دو روز جهت خریداری در دسترس خواهند بود؛ یکبار در ساعت ۶:۳۰ صبح روز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۹ می ۲۰۱۸) و بار دیگر در ساعت ۹:۳۰ شب روز شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه ۹۷ (۱۲ می ۲۰۱۸). قیمت این بلیت‌ها ۲۰۰ دلار می‌باشد و از وبسایت Universe قابل تهیه هستند. این بلیت‌ها به شما به مدت دو روز دسترسی کامل به رویداد بلیزکان در کنار محتوای زیاد از بازی‌های شرکت بلیزارد را در اختیار می‌گذارند.

برای اولین‌بار در مراسم امسال، طرفداران این شانس را خواهند داشت تا بلیت های رویداد BlizzCon Opening Week را نیز خریداری نمایند. این رویداد درست قبل از شروع مراسم اصلی و در روز‌های سوم و چهارم آبان‌ماه (۲۵ و ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸) جریان یافته و شامل تعداد زیادی از مسابقات الکترونیکی می‌شود. لازم به ذکر است که همانند سال‌های گذشته اگر نمی‌توانید به کالیفرنیا جنوبی برای شرکت در مراسم سفر کنید، کافی است که بلیت‌های مجازی این رویداد را خریداری نمایید تا به تمام لایو استریم‌های بلیزکان در کنار هدایای ویژه بازی‌های بلیزارد دسترسی پیدا کنید. بیلزارد اعلام کرد که جزییات و زمان در دسترس قرار گرفتن این نوع از بلیت‌ها را در آینده اعلام خواهد کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: